architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowców - Wrocław

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

9 października 2016, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

We Krakowie współpracowaliśmy z katadesign.net. Mają bardzo dobre ceny i jesteśmy zadowoleni. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2017, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście polecam firmę Icon Concept http://icon-concept.pl/ , która zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli oraz wyposażenia biur. Meble te charakteryzują się oryginalnością, nowoczesnością i wysoką jakością. Sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2017, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

w Kamieńcu Wrocławskim jest świetne biuro projektowe www.ampmdesign.pl. Sam z niego korzystałem i wykonali kawał dobrej roboty :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre mam zdanie o p. Basi z Bazylia Projekt Studio. Niedawno dostałem do ręki gotową wizualizację mieszkania i teraz pozostaje już tylko (albo aż) przejść do wykonania projektu. Dobry kontakt z architekt, to co mi się najbardziej podobało to prosty i zrozumiały dla mnie język. Wszystko miałem wytłumaczone, każda moja wątpliwość zostawała szybko rozwiana, także dokładnie wiedziałem jakie materiały zostaną użyte, jak to się kosztowo rozłoży, jakie remonty będą potrzebne itd. Trzeba wziąć pod uwagę, że ludzie po Akademi Sztuk Pięknych podchodzą bardzije funkcjonalnie do zaprojektowania wnętrza niż Ci po politechnic.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą i mającą fajne folio pracownią architektoniczną jest http://muroarchitekci.pl/ projektowali dla mnie jeden dom jednorodzinny, który został przeznaczony pod wynajem. Muszę przynzać, że zaprojektowali wszystko funkcjonalnie, tak jak chciałem. Dotrzymali terminu, projekt został przeze mnie zaakceptowany praktycznie bez poprawek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2018, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najlepiej podpytać znajomych i znaleźć sprawdzoną firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2019, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą i wartą uwagi firmą zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz jest https://szepelowska.pl/ Sam korzystałem z ich usług i teram mam przepiękne mieszkanie. Firma ta ma swoją siedzibę w województwie wielkopolskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2019, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podczas prac wykończeniowych domu korzystałem z usług studia projektowego www.spspatium.pl. Uwzględnili w projekcie wszystkie moje uwagi oraz oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i szczerze mogę ich polecić.

Ten post był edytowany przez Krystian1980Pl dnia: 9 lipca 2019, 11:10
Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2020, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

natomiast jeśli chodzi o profesjonalne wsparcie i dobry program do tworzenia rozbudowanych projektów to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez ZwCAD 2020, który świetnie się rozwinął i co ważne przed podjęciem ostatecznej decyzji możecie przetestować go przez miesiąc w pełni za darmo. Daje radę i na pewno wielu z Was pozytywnie zaskoczy!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2022, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz profesjonalnego programu do projektowania wnętrz to zdecydwanie warto sprawdzić https://www.archline-polska.pl/, ja korzystam od niedawna w zasadzie ale już widzę, że dla mnie to najlepszy promgram na jakim do tej pory pracowałam, daje bardzo dużo możwliwośći dla projektanta, pozwala na tworzenie własnych obiektów 3D i świetnych wizualizacji, to z kolei bardzo sobie chwalą klienci bo mogą lepiej zapoznać się z projektem i wyobrazić go sobie na żywo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >