automatyka bramowa

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

5 stycznia 2009, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

JA POLECAM ALARM-SERVICE W KRAKOWIE

DOBRZY FACHOWCY, DORADZA, POMOGA, ZAINSTALUJA

JESLI KTOS SIE WAHA TO POLECAM SERDECZNIE

www.alarm-service.pl
tam znajdziecie ich namiary.

Jerzy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2009, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, osotatnio kupowałem napędy do bram
i właśnie coś się zepsuło i chciałem o naprawić. Tylko nie znam żadnej firmy która może zaoferować mi taką naprawę. Doradźcie coś :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2014, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wprawdzie nie mogę ci polecić firmy, która zajmuje się naprawami tego typu urządzeń. Mogę za to polecić ci firmę, która sprzedaje tego typu produkty, ale naprawdę dobrej jakości. A nazywa się ona keyautomation. Warto się zapoznać z ich produktami.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2014, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wprawdzie nie mogę ci polecić firmy, która zajmuje się naprawami tego typu urządzeń. Mogę za to polecić ci firmę, która sprzedaje tego typu produkty, ale naprawdę dobrej jakości. A nazywa się ona keyautomation. Warto się zapoznać z ich produktami.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też mogę polecić porządną firmę http://www.auto-bram.pl/ zamawiałem u nich bramy wraz z automatyką, jestem zadowolony z ich produktów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2014, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Automatyka do bram w niskich cenach na http://www.keyautomation.it/pol/. Gorąco polecam ten sklep.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 05:19

Zgadzam sie: good 0 bad

automatyka bramowa to przydatna rzecz, można ją dość niedrogo zamówić u http://e-automatydobram.pl/ ja kupowałem niedawno tam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Decyzja o wyborze odpowiedniej bramy wjazdowej powinna być podyktowana kwestią funkcjonalności. Zarówno brama jak i furtka będą intensywnie eksploatowane i warto dołożyć wszelkich starań, by korzystanie z nich było proste oraz przyjemne. Nie oznacza to jednak, że funkcjonalne bramy wjazdowe muszą być mało eleganckie. Wokół samego ogrodzenia i bramy powinien być też utrzymany porządek, stąd przyda się sprzątanie po remoncie i utrzymanie takiego stanu później.

Ten post był edytowany przez frankmank dnia: 4 września 2017, 17:13
Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama i furtka to jedna z ważniejszych "dekoracji" z zewnątrz domu. Wiele osób przywiązuje do tego sporą uwagę. Ostatnio z żoną poświęciliśmy dwa dni na szukanie w internecie dobrej firmy, która się tym zajmie i zrobi nam na wymiar takie coś jak chcemy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Pro Ogrodzenia, ponieważ mają indywidualne podejście do klienta a co najważniejsze ich bramy są bardzo estetyczne :) Jak zamontujemy to pochwalę się jakimś zdj.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2016, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli bramy to tylko horrman

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >