bardzo nowoczesne aranżacje

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

8 lutego 2016, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię jak jest czysto i schludnie w mojej przestrzeni co oznacza, że nie może się w niej nagromadzić za dużo niepotrzebnych "gratów". Dlatego też ograniczam wszelkie nieużyteczne ozdoby do minimum. Polecam, w takiej przestrzeni o wiele prościej się żyje i myśli ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2016, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że preferencje to dość indywidualna kwestia, byle pomieszczenie było funkcjonalne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2016, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A może taki kamień naturalny do wykorzytania? Zobaczcie sobie na fajne i moim zdaniem praktyczne realizacje: http://www.dario-stone.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2016, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnie wyglądają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2016, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Interesujące, na dobrym poziomie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2016, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe i piękne aranżacje :) Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie aranżacją można bardzo wiele zrobić pozytywnego dla samej stylistyki. Warto jednak o takim temacie pomyśleć już na początku, czyli podczas budowy danego domu. Czasami osoby mylą pojęcia, że po budowie da się wszystko tak zorganizować, aby wizualizacja i stylizacja była jak najbardziej dobrania. Nie zawsze się da i nie zawsze jest to możliwe. Moim zdaniem takie działania, trzeba odpowiednio dobrze planować, najlepiej przy konkretnym planowaniu prac budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2016, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale wiadomo że nie o wszystkim można od razu pamiętać.
______
more info

Ten post był edytowany przez jurrek55ds dnia: 30 listopada 2016, 12:53
Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio widziałem u kolegi w Warszawie bardzo fajnie wyglądający sufit napinany podświetlany. Wygląda to na prawdę kozacko. Trochę niekonwencjonalnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2017, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Zalelelowane napisał: Ostatnio widziałem u kolegi w Warszawie bardzo fajnie wyglądający sufit napinany podświetlany. Wygląda to na prawdę kozacko. Trochę niekonwencjonalnie :)

Dzięki wykorzystaniu folii transparentnej (półprzepuszczalnej), źródłem światła może być sam sufit napinany, który świecić będzie całą swoją powierzchnią. Warunkiem jest umieszczenie nad nim diod LED.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 90 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Budowa domu Liczba postów: 162 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...
  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >