bardzo nowoczesne aranżacje

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

15 marca 2017, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szczerze mówiąc nie przepadam za tymi bardzo nowoczesnymi aranżacjami. Moim zdaniem po prostu te aranżacje są zbyt mocno przekombinowane. Rozumiem, że niektórzy lubią łączyć ze sobą różne style w jedno, ale ja jednak jestem tradycjonalistą i stawiam na tradycyjne połączenia. Wydaje mi się, że te nowe są zbyt awangardowe i nie pasują do większości mieszkań. Poza tym często ludzie wydają duże pieniądze na te aranżacje co dla mnie jest kompletnie niezrozumiałe , ponieważ zawsze można samemu spróbować swoich sił i urządzić dom tak jak się komuś podoba, a nie tak jak ktoś sobie wymyślił zupełnie obcy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2017, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi wręcz odwrotnie tego typu aranżacje bardzo się podobają i liczę, że w niedalekiej przyszłości właśnie w takim stylu będę miała dom.


________
http://forum.sukienkispodnice.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2017, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem bywa tak, że te aranżacje które są modne i nowoczesne nie trafiają w nasz gust i trzeba szukać innego rozwiązania, akurat w tej kwestii mamy bardzo szerokie pole manewru. Modny jest ostatnio np: beton architektoniczny oraz panele szklane 3D.


DomyHybrydowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona urządza najpiękniej, no ale to architekt z zawodu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Wg mnie podwieszany sufit, np w kuchni to świetna sprawa. A jak się go dobrze podświetli to już wgl bajka. Oświetlenie LED sufitowe to jedno z lepszych rozwiązań, żeby to jakoś tandetnie tylko nowocześnie wyglądało.

Ten post był edytowany przez ledoweczka dnia: 25 kwietnia 2018, 13:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2018, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się bardzo podobają aranżacje nowoczesne, ale z wyraźnym nawiązaniem do klasyki jednak :) Lubię też wnętrza skandynawskie. Super projekty widziałam np. na stronie http://www.krzysztof-ziolkowski.pl, coś w tym klimacie bardzo mi odpowiada.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2018, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem wystarczy kilka dodatków dekoracyjnych, jak poduszka, czy zasłonka bądź firanka i wnętrze nabiera całkiem innego, nowoczesnego charakteru. Dla przykładu zostawiam namiar na sklep, w którym sama kupuję takie dodatki: www.centrumfiran.pl

Ten post był edytowany przez karola12 dnia: 5 lipca 2018, 13:26
Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2018, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To na jaki styl wykończenia, aranżacji wnętrza się zdecydujemy zależy głównie od naszego gustu oraz budżetu jaki posiadamy na ten cel. Warto wybrać to co nam się podoba i z czego będziemy zadowoleni przez lata :)

www.Mkk-budownictwo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 91 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • spin city Liczba postów: 1 Grupa: Domy szereg... Cześć przyjaciele, chcę wam opowiedzieć o bardzo fajnym polskim kasynie, na które się natknąłem, jako ktoś, kto uwielbia grać w podróży, z przyjemnością dowiedz...
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >