bio-kominek

« Powrót do grupy: Ekspert biokominków

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

17 września 2013, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim. Ja mam właśnie bio-kominek i jestem z niego bardzo zadowolony . Jest dużo tańszy od tradycyjnego, łatwiejszy w obsłudze i zamontowaniu i ładniej wygląda bo można go obudować jak tylko się chce albo po prostu zamontować go na ścianie bez obudowy;) Mam dwoje małych dzieci a mimo wszystko moge go polecić z całą pewnością. Ja akurat zamówiłam na tej stronie:
http://www.bio-kominek.eu/ i bardzo polecam! dobrze wykonany i ekspresowa wysyłka. i mają tam umieszczone fajne aranżacje do zgapienia;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2015, 13:32

Są biokominki, które kosztują tyle samo albo nawet więcej co kominki tradycyjne. Wszystko zależy od projektu, użytych materiałów oraz wykonania. To bardzo ekskluzywne produkty o przemyślanym wzornictwie i wykonane z dbałością o każdy szczegół np. marka conmoto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2015, 13:54

Zgadzam się z przedmówcami, biokominki to super sprawa. :) Chyba ich największą zaletą jest to, że nie wytwarzają dymu.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2015, 20:47

Fakt, że nie wytwarzają dymu czy popiołu jest ogromną zaletą. Ale również bardzo fajne jest to, że mamy wiele możliwości aranżacyjnych, ponieważ naprawdę ciekawie prezentuje się biokominek do zabudowy - a tu opcji jest multum.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2015, 14:22

Ja chciałbym odświeżyć temat, ponieważ byłem właśnie na urlopie i zakochałem się w kominku, wynajęliśmy kwaterę, gdzie mogliśmy codziennie palić w kominku i jak byłem temu przeciwny to się zakochałem dosłownie:) Ja co prawda nie mam domu, ale zastanawiam się czy jest możliwość posiadania kominka w mieszkaniu? Chodzi mi konkretnie o biokominki.. Czy można je montować w mieszkaniach? Czy nie mają skutków ubocznych? Na jakiej zasadzie dokładnie działają? Jak ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami w tym temacie to naprawdę byłbym bardzo wdzięczny:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2015, 14:09

Możesz zamontować w mieszkaniu jak najbardziej :) Tam się spala specjalne biopaliwo, które nikomu nie szkodzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2015, 03:12

Świetna sprawa z tymi biokominkami. Nie sądziłam, że można mieć kominek w mieszkaniu w bloku :) W sumie tutaj http://www.biokominki-producent.pl/nowoczesne -kominki/ jest dokładnie opisane, jak to działa. Myślę, że dla wielu osób to bardzo atrakcyjne rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2015, 18:38

to prawda, ja od zawsze marzyłam o kominku jednak w bloku to jest mało realne. Na szczęście biokominek można zamontować w mieszkaniu. Firma www.wilinski.pl rewelacyjnie wkomponowała go w salonie. Cena też była przyzwoita.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 14:13

Wielkim plusem biokominków jest właśnie to, że nie wymagają wiele przestrzeni i nadają się zarówno do domu, jak i do mieszkania. Ja właśnie niedawno wybudowałem się ze swoją żoną, Magdą pod Elblągiem i dużo czasu w trakcie budowy zajęło nam zastanawianie się, na jakie ogrzewanie postawić: piec wolnostojący czy kominek. Z jednej strony koza zajmuje mniej miejsca, z drugiej stanowi lokalne źródło ciepła, które ogrzeje maksymalnie jedno pomieszczenie. W końcu postawiliśmy na kominek, ale po tym, jak zobaczyłem u kolegi jego wersję bio, zacząłem namawiać żonę na kupno biokominka. Raz, że biokominek jest bezpieczny dla zdrowia, dwa że ładnie wygląda, trzy że biopaliwo do nich nie wydziela ani sadzy ani popiołu. W końcu się zgodziła i od niedawna cieszymy się biokominkiem w sypialni. Na marginesie mogę Wam polecić e-sklep kratki.com, gdzie można znaleźć praktycznie wszystkie elementy kominka: obudowę, wkład, szkło itd. Ja kupuję u nich biopaliwo - http://kratki.com/sklep/pl/produkt/840/plyn-d o-biokominkow

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 21:09

Do swojej firmy zakupiłam kilka biokominków, ponieważ prezentują się bardzo szykownie. Dodają również nietuzinkowego charakteru wnętrzom , a najbardziej spodobał mi się ten model http://www.wkladykominkowe.net.pl/1679-biokom inek-wolnostojacy-kilo.html Jest wolnostojący więc można go posadzić w każdym miejscu. Nie jest trudny w utrzymaniu.

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 28 marca 2017, 21:09
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18477 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >