blacha trapezowa

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

31 grudnia 2019, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast zdecydowanie mogę polecić Ci wybór trwałego i jednocześnie pięknego dachu na lata, dlatego do których na pewno należy dachówka ceramiczna jak Turmalin, Rubin13V, czy Topas który również otrzymał nagrodę za design.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2020, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

To może w takim razie zwróć uwagę na dachówki które znajdują się w ofercie producenta Braas, czyli najsłynniejsze modele Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V które świetnie sprawdzają się przez lata jako jedno z najtrwalszych pokryć dachowych. Natomiast ich blachodachówki panelowe również wypadają całkiem obiecująco szczególnie Quadro o profilu płaskim.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2020, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie mam dachówkę ceramiczną, jest cięższa, ale uważam, że ładniej się prezentuje. Skorzystałem z usług podnośnikiem koszowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2020, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim wygląda obiecująco dachówka ceramiczna, betonowa. Natomiast w przypadku lekkich rozwiązań jednak blachodachówka panelowa. Pogoda dopisuje, także wspólnie z Braas można zrobić naprawdę piękny dach z trwałą dachówką o dobrych warunkach gwarancyjnych i opcją 15 letniej gwarancji systemowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2020, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że w zakresie wyboru pokrycia dachowego warto rozważyć zakup dachówki bądź blachoadchówki w modnym modelu i kolorze. Co do propozycji to zdecydowanie wygrywa Braas bo ilość modeli oraz ich wykonanie nie pozostawia żadnych uwag, tak samo jak warunki gwarancyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2020, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Najszerszy wybór modeli zarówno dachówek ceramicznych, cementowych oraz blachodachówek znajdziesz w ofercie producenta Braas, który również zadbał o odpowiednie zestawienie akcesoriów dachowych i możliwość skorzystania z usług ich doświadczonych certyfikowanych dekarzy, ale również do oferty dołożyli izolacje nakrokwiowe Icopal.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2020, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm czemu nie ? Ja pokryłem stodołe blachą trapezową drugiego gatunku i powie szczerze ze opłaciło się. Cena naprawdę była bardzo dobra, kupowałem akurat w blachtexie. Z mojej strony mogę powiedzieć że warto spróbować.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2020, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy realizacjach z elementów stalowych, aluminiowych czy z innych metali potrzeba nowoczesnego parku maszynowego takiego jakim dysponuje firma https://metaloskraw.pl/ z Chorzowa gdzie frezowanie czy toczenie CNC nie stanowią problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2020, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem, że szeroki wybór blach trapezowych ma w swojej ofercie Regamet. Osobiście bardzo tą firmę polecam, bo sam mam ich blachę na dachu, sprawuje się i wygląda świetnie. Więc nie sądzę, żeby z trapezem miało być inaczej, także polecam zapoznać się z tym, co oferują.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2020, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie natomiast jeśli chodzi o wybór materiałów dachowych to polecam zwrócić uwagę na ofertę Braas która moim zdaniem jest najlepsza opcja z dostępnych na rynku, mają świetne ceny, szeroki wybór modeli oraz palety kolorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 381

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >