blacha trapezowa

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

26 lutego 2019, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak jestem za dachówką i jeżeli miałbym polecić Ci dobrej jakości pokrycie dachowe w rozsądnej cenie to poszedłbym w kierunku producenta Braas ze względu na ilość propozycji jakie przygotował zarówno w zakresie modeli jak i dostępnej palety kolorów. Do tego odpowiednie zabezpieczenia i dobre warunki gwarancyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2019, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy mają blachy trapezowe, ale blachy aluminiowe ryflowane kupujemy w hurtowni: http://www.pkmet.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2019, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Do założenia pokrycia dachowego trzeba się przyłożyć, by później nie mieć żadnych problemów z takim dachem. Fachowcy na pewno nam powiedzą, co się sprawdzi u nas. Też blacha nierdzewna jest solidna. Może jednak postawić na sprawdzoną blachę?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2019, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dach wykonany z blachy miedzianej i przyznam szczerze, że to bardzo dobry i praktyczny materiał jest. Poza tym dach naprawdę elegancko się prezentuje. Jak szukacie dobrego dostawcy to polecam tu kontakt z WMN ich oferta pod adresem http://www.wmn.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2019, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast przy zakupach dachówki od Braas wybrałem ich dystrybutora bo warto pamiętać że to właśnie u nich można uzyskać promocyjne ceny na pokrycie dachowe organizowane przez samego producenta, a kilka razy w roku się to zdarza :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2019, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolałem wybrać trwałą dachówkę ceramiczną niż gonty do których nigdy nie można mieć pewność, szczególnie przy silnych wichurach. Dlatego podczas wyboru koniecznie zajrzyj także do oferty producenta Braas gdzie znajdziesz tak piękne modele jak Turmalin, Teviva, Rubin, czy Topas.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2019, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą blach trapezowych jest http://www.sestal.pl/ z Bytomia. Oferują blachy wysokiej jakości w całkiem niezłych cenach. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2019, 00:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w takim razie warto, abyś również zwrócił uwagę na blachodachówki panelowe od Braas, które również będą pięknie prezentowały się na twoim dachu przez kolejne lata. Dostępne są aż w 4 wersjach kolorystycznych i do tego nawet o profilu płaskim jak Quadro i klasycznym czyli Decra. Myślę, że na tym się nie zawiedziecie!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2019, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w takim razie powinieneś również odwiedzić ofertę producenta Braas, znajdziesz u nich szeroki wybór modeli jeśli chodzi o wybór rozwiązań w zakresie trwałych pokryć dachowych jak dachówki, blachodachówki, ale również potrzebne akcesoria dachowe jak izolacje, czy membrany dachowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2019, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku poszukiwań wyjątkowych pokryć dachowych to ze swojej strony jak najbardziej mogę powiedzieć, że Braas przygotował najlepszą ofertę zarówno w zakresie modeli, jakości wykonania oraz wykończenia niska porowatość, dodatkowe zabezpieczenia angobą bądź glazurą oraz zawsze równe krawędzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach
  • dach betonowy Liczba postów: 421 Grupa: Robimy dach Dzięki, wiele dowiedziałam się z tego wątku.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >