boksy garażowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

5 stycznia 2016, 00:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytając boks wyobrażałem sobie bardziej coś na zasadzie jakichś ograniczników, czegoś co oddziela samochód w jakiś sposób od parkingu, ale to co jest na zdjęciu też wygląda ciekawie, zawsze to miejsce na rzeczy typu oleje czy płyn do spryskiwaczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2016, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zweryfikowane. Tutaj jest opis tego typu produktów - http://kart-map.pl/pl/50-boksy-garazowe Brakuj tylko konkretnej informacji na temat zasad działania, tzn. takiego stosownego opisu produktu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2016, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Boks garażowy pełni roli takiego małego magazynu. Ustawia się to na stanowisku parkingowym. Możesz tam umieszczać narzędzia, opony, czy tam inne przedmioty, ale generalnie ludzie najczęściej umieszczają tam wszystko, co jest związane z działaniem auta.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok. Poczytałem. Problem w tym, że nie na każdym parkingu faktycznie jest możliwość ustawienia tego. Kto z Was ma box u siebie? Tj. takich wymiarów jak na zdjęciach przeze mnie linkowanych?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2018, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałam szlaban parkingowy na pilota i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Jest to sprawne rozwiązanie, które bardzo ułatwia mi codzienne wjeżdżanie i wyjeżdżanie. Postawiłam na nowoczesną technologię i nie zawiodłam się na tym

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2018, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Też od dawna myślałem o czymś takim.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie Waszym zdaniem najlepiej zastosować podłoże w takich boksach garażowych? Na https://betblok.pl/plyty-betonowe.html przeczytałam, że całkiem nieźle sprawdzają się w tym celu płyty betonowe, które wykonuje m.in. firma BETBLOK SYSTEM. Jak myślicie, czy takie rozwiązanie będzie ok? Czy takie płyty się sprawdzą? A jeśli nie, to co innego moglibyście polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2018, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama długo szukałam czegoś podobnego, aż trafiłam na boksy Parkingspace. Byłam nawet obejrzeć zakład którym je produkują :)
Trochę taki boks kosztuje, ale przynajmniej mam dwa w jednym - miejsce parkingowe i komórkę lokatorską.
Serdecznie polecam szafy garażowe firmy SABAJ, ja kupiłam bezpośrednio w ich sklepie internetowym https://sklep.sabaj.pl
Nawet za darmo przywieźli i go zamontowali :D

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2018, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Boksy garazowe to dobry pomysł, pomaga w utrzymaniu samochodu. To taki prywatny parking.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >