brama segmentowa normhstal

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

21 czerwca 2016, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Czy ktoś może kupował/użytkuje bramę garażową segmentową normstahl? Jakie są wasze wrażenia po roku, dwóch działania? Jak działa automatyka i jaką dobrać? Mam domek pod warszawą i właśnie zastanawiam się nad segmentówką :) Będę wzieczny za każdą pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2016, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Doro-zen napisał: Witam. Czy ktoś może kupował/użytkuje bramę garażową
segmentową normstahl? Jakie są wasze wrażenia po roku,
dwóch działania? Jak działa automatyka i jaką dobrać?
Mam domek pod warszawą i właśnie zastanawiam się nad
segmentówką :) Będę wzieczny za każdą pomoc.


Normhstal ma fajne bramy segmentowe, mi się zwłaszcza podoba ta otwierana pionowo do góry, mega oszczędza miejsce. Jakość? Dla mnie bardzo dobra, o ile jest dobrze dobranna automatyka (np. właśnie Normhstal). Ja akurat brałem to z takiej firmy Rapi. Oni są na Cymbalistów w Warszawie. Wszystko doradzili na miejscu już. Tu masz do nich namiar, zadzwoń sobie i popytaj: 601 343 601"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2016, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne bramy do domu ma troko.pl/bramy.php , my z mężem korzystaliśmy z tej firmy, długo tez nie wiedzielismy jaka bedzie najlepsza, ale zobaczylismy realizację u naszych znajomych i zaufaliśy ze bedzie dobzre. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2017, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Bramy oraz ogrodzenia w rozsądnej cenie znajdziesz na R-met.pl kute i ocynkowane, więc nie ma obawy o to iż wraz z upływem czasu złapie je korozja. Jaki budżet generalnie posiadasz na ten cel, na zakup bramy ?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Budżet jeszcze musi przewidywać, czy kupujemy bramę od razu z siłownikiem dostarczanym przez producenta bramy, czy dzielimy te zakupy na dwa. Ja podzieliłem, przez długi czas wahałem się, bo koszty jednak są nieco wyższe. Ale nie ukrywam, że kupiłem napęd BFT - i przekonało mnie to, że można u nich liczyć na naprawę starych napędów. Tak więc ta kwestia też do rozważenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2018, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość osób właśnie kupuje bramę wraz z automatyką, bo to jest po prostu wygodniejsze i tyle. Nie trzeba szukać dwóch fachowców. Tylko właśnie dwie sprawy: dobra brama, którą można prosto osadzić na słupkach + dobrze dobrany siłownik. Akurat BFT popieram, mają po prostu dobrą automatykę. W kwestii zakupu: siłownik swoją mocą musi być dopasowany do wielkości bramy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam brame garażową segmentową, jednakże jest to VENTE K2 RFS 60 którą zakupiłem od Oknajachimczak http://oknajachimczak.com . Nowoczesne rozwiązanie idealnie komponuje się z pozostałymi, nowoczesnymi elementami naszego domu. Również z ich oferty zakupiliśmy okna, cudna sprawa!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2018, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii bram segmentowych oraz skrzydłowych, zapraszamy także do nas na www.Ogradzamy.com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i rozsądne ceny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >