brokat w przedpokoju??

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

22 kwietnia 2010, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem w trakcie zmiany koncepcji kolorystycznej mieszkania. Przedpokój chciałabym pomalować na indygo albo burgund. Na to chciałabym potem nanieść złoty brokat :) I tutaj zaczynają się moje pytania. Myślicie że przedpokój w brokacie będzie dobrze wyglądać?? Czy ów brokat lepiej będzie pasował do burgundu czy indygo? Czy może jeszcze jakiegoś innego koloru? I czym mogę ten brokat nanieść tak, żeby nie zmazać koloru (wałkiem, pędzlem czy może czymś innym)??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2010, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuzynka zrobiła w brokacie całą klatkę schodową z kolorem ciemna wiśnia (o ile znam się na kolorach), ten brokat to od projektantki Ewy Minge. Moim zdaniem wygląda to rewelacyjnie, do tego ma schody podświetlane od dołu, więc wszystko pięknie się mieni. Jeżeli o mnie chodzi to rewelacja i śmiało możesz tak zrobić. jak zrobisz to podziel się fotkami. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2010, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Brokat w łazience?
Ojoj, a możecie pokazać jak to wyglada? bo jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić :)
A szczerze powiem, że mnie zainteresowałyście dziewczynki :D

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2010, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetny pomysł! Wydaje mi się, że lepiej taki brokat będzie wyglądał na ścianie w kolorze burgundu. Przy indygo będzie to wyglądało jak gwieździsta noc, dla mnie trochę za ciemny kolor na przedpokój. Burgund z kolei jest super :) Nie mam pojęcia jak to pomalować, zapytaj jakiegoś fachowca najlepiej

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2010, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to naprawdę dobry pomysł. Świetnie wygląda jeśli masz fajne oświetlenie. Ściana wtedy ładnie połyskuje co daje fantastyczny efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2010, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie pomysł fantastyczny, tylko z własnego doświadczenia wiem że czymś takim ciężko się maluję i szczerze to nie każdy fachowiec chiał się podjąć tego zadania nie wiedzieć czemu, no ale w końcu znalazł się i wykonał piękny przedpokój w tynku dekoracyjnym z brokatem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2010, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik justyna85 napisał: Jak dla mnie pomysł fantastyczny, tylko z własnego doświadczenia wiem że czymś takim ciężko się maluję i szczerze to nie każdy fachowiec chiał się podjąć tego zadania nie wiedzieć czemu, no ale w końcu znalazł się i wykonał piękny przedpokój w tynku dekoracyjnym z brokatem :)
Jest to dość innowacyjna technika, więc nie każdy fachowiec chce się jej podjąć. Prawda jest taka, że jeżeli potrafi malować to z brokatem też sobie poradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2011, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Brokat na ścianach to wcale nie trudna rzecz. Obecnie można zakupić w każdym markecie budowlanym brokat dekoracyjny. Jest to bezbarwny z drobinkami brokatu półmatowy lakier. Nakłada się go wałkiem czy pędzlem. Można też dostać sam lakier z sypkim brokatem do zmieszania. Taki brokat na ścianie fajnie wygląda, przy zapalonym świetle odbija fajnie refleksy świetlne.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie ze nie trudna,tylko jak sprawdza się w praktyce? Jeżeli ktoś ma możliwosć,to niech wstawi zdjęcie takich ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie wygląda taka ściana brokatowa - może nawet nie tyle z brokatem, ale z takim jakby perłowym piaskiem. My zrobiliśmy córce taki pas na ścianie w pokoju ale nie farba tylko tynkiem ozdobnym i powiem szczerze że fajnie to wygląda, nie ściera się, połyskuje delikatnie. My robliśmy perlasabbia.pl - tam na stronie są zdjęcia realizacji itd można podejrzeć

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >