budowa a oświetlenie

« Powrót do grupy: Robimy fundament

19 czerwca 2015, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

czy na budowie wykorzystujecie oświetlenie przemysłowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2018, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oswietlenie przemysłowe mam ale w firmie ;) A dokladniej na hali produkcyjnej ;). I jak już stosujesz oświetlenie przemysłowe to musisz wiedzieć jakie je miec. Przede wszystkim postaw na energoszczędność oraz dobrą jakość światla. Dlatego u mnie np w firmie jest oswietlenie firmy Trilux ;) dodatkowo jeszcze mozemy sobie sterować oświetleniem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2018, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, na budowę lepiej wybrać oświetlenie placów budowy, takie jakie ma w swojej ofercie Renovis - https://renovis.pl/oferta/oswietlenie-zewnetr zne/place-budowy/ W ogóle bardzo polecam samą firmę, współpracowałem z nimi kilka razy i zawsze byłem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2018, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My new website is super!
android mobile apps and games free download google play achievements games htc phones with price the best android applications latest android mobile price
http://apps.android.telrock.org/?stage.zoe
video player android app full version game free download free tubemate downloader for android free download android apps apk file free pron

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2018, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Niekiedy jest ono niezbędne i nie ma wyjścia i trzeba je zastosować. Jeżeli do tego dojdzie, to przede wszystkim inwestuj w energooszczędność i postaw na oświetlenie typu LED które moim zdaniem sprawdza się po prostu najlepiej.

Ten post był edytowany przez 1001narzedzi.pl dnia: 10 września 2018, 15:09
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2019, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No albo w takim razie bd potrzebowali agregaty albo podpięcia się do skrzynki na zewnątrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty i ich ważność Liczba postów: 9 Grupa: Robimy fund... Walduli :) Bardzo sie ciesze, że wspolnymi siłami udało sie pomóc :) Gratuluje zakupu i zycze samych slonecznych i ciepłych na budowie :wink: Pozdrawiam
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >