catering

« Powrót do grupy: Porady i opinie

16 kwietnia 2018, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój mąż kilka dni temu zaczął zamawiać catering warszawa https://www.fitapetit.com.pl/ . I powiem wam ze schudł a co najważniejsze lepiej się czuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo fajnie Kamilu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

car insurance comparison car insurance quotes comparison car insurance quotes comparison progressive auto insurance login

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2020, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie znoszę tej ogromnej ilości plastiku w gotowych cateringach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2020, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś lubi gotować to spoko, a ja nie i żeby nie otruć gości zamówiłam catering blue spod Siedlec. Przywieźli 3 dania plus deser i napoje, wszystko było świeże, smaczne i impreza przebiegła bezstresowo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2020, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W jakim mieście?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2021, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa tutaj o firmie cateringowe, to możecie sobie przeczytać taki https://dietly.pl/blog/logistyka-jak-madrze-z aczac-docierac-do-odbiorcow-w-calej-polsce ciekawy artykuł z którego dowiecie się jak mądrze zarządza się logistyką w firmie cateringowej.

Ten post był edytowany przez morella1 dnia: 27 stycznia 2021, 07:01
Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że taki catering to świetna sprawa. Sam stosuję i nie mam na co narzekać, a wręcz przeciwnie. Nie marnuję czasu na gotowanie, jem smacznie i zdrowo. Czego chcieć więcej? Dlatego też ze swojej strony polecam wam cateromarket Tutaj na pewno znajdziecie rozwiązanie dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2021, 05:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wolę stosować pre-made. Przygtoowuję jedzenie na kilka dni i pakuję do opakowań próżniowych.
Ja osobiście bardzo polecam tego typu systemy próżniowe ze względu na zachowywanie swieżości potraw na znacznie dłuższe dni.
Można kupić tanie woreczki próżniowe oraz pompę ręczną. Można także kupić automatyczną pompę próżniową, np. producenta Zwilling.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2022, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dieta pudełkowa to dobra sprawa, gotują dla Ciebie, zdrowo się odżywiasz, masz więcej czasu bo nie stoisz przy garach. Ja osobiście korzystam z cateringu Blue bo od nich jedzenie mi posmakowało i nie chce zmieniać jak jest dobrze

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 362

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >