catering

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 kwietnia 2018, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój mąż kilka dni temu zaczął zamawiać catering warszawa https://www.fitapetit.com.pl/ . I powiem wam ze schudł a co najważniejsze lepiej się czuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 23:11

To bardzo fajnie Kamilu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 23:14

car insurance comparison car insurance quotes comparison car insurance quotes comparison progressive auto insurance login

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2020, 12:48

Moja koleżanka kilka tygodni temu organizowała imprezę. Skorzystała z bardzo dobrego cateringu obiad Ciechocinek .Na pewno podjęła bardzo dobrą decyzje.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2020, 22:36

Ja nie znoszę tej ogromnej ilości plastiku w gotowych cateringach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2020, 15:57

Ja najczęściej gotuję sama i na rodziną imprezkę również. Znalazłam mnóstwo fajnych pomysłów na stronie https://mowisalmon.pl/przepisy/porcja-grillow a-z-lososia-mowi-po-meksykansku-na-grilla/ tutaj są pomysły na szybkie dania z rybą w roli głównej. Bardzo serdecznie wam polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2020, 20:27

Jak ktoś lubi gotować to spoko, a ja nie i żeby nie otruć gości zamówiłam catering blue spod Siedlec. Przywieźli 3 dania plus deser i napoje, wszystko było świeże, smaczne i impreza przebiegła bezstresowo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2020, 13:42

A co powiecie na temat katalogu http://www.takdlaotwartychniedziel.pl/ w którym można znaleźć sporo dobrych restauracji oferujących catering? Bardziej pytam o to która z tych restauracji jest waszym zdaniem najbardziej warta uwagi?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2020, 22:18

W jakim mieście?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2021, 11:04

Ja sam gotuję. Dwa razy w tygodniu robię posiłki na 3 dni i pakuję je w pojemniki próżniowe Seeyoo. Znalazłem tą firmę jak czytałem artykuł na https://ih.katowice.pl/zdrowie/pojemniki-proz niowe-szklane-czy-plastikowe-ktore-wybrac/, bo nie wiedziałem jakie pojemniki wybrać. Zależało mi na tym, aby jak najdłużej trzymały świeżość dań. Gotując raz na 3 dni dietetyczne potrawy schudłem już 4 kg, a jak otworzą siłownie to wracam z treningami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Łóżko do pokoju dziecka - zakup Liczba postów: 7 Grupa: Porady i op... Też teraz rozglądam się za łóżkiem dla syna - cieżka sprawa ___ ruletka na pieniądze
  • Odzież robocza Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Gdzie znajdę dobrej jakości odzież robocza płock która będzie mi służyć przez długie lata? Poszukuję głównie odzieży przeciwdeszczowej ale również kamizelek odb...
  • Jaka posciel wybrać? Liczba postów: 238 Grupa: Porady i op... ja posiadam zestaw zimowy i letni wiadomo, że na zime potrzeban ejst cieplejsza :) co do poszewki to kilka osob podalo juz skad kupuja, fajnie sobie kupic taka....
  • Szkolenie BHP Liczba postów: 196 Grupa: Porady i op... Warto pamiętać, że form przeprowadzenia takiego szkolenia BHP jest naprawdę sporo (tutaj wymieniają te dozwolone), więc szkolenie BHP wcale nie musi być nudne i...
  • fajne pomysły na małą łazienkę Liczba postów: 3609 Grupa: Porady i op... Małe wnętrza najlepiej urządzać w jasnych kolorach, pomyśl też o dużych lustrach, które optycznie powiększą przestrzeń.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16484 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >