cena ekogrszku

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

29 listopada 2021, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli przy tych mega wysokich cenach kupować ekogroszek – tak na przeczekanie pół tony to gdzie? U kogo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2021, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimat na węgiel mocno się zmiana, Unia chce nam go zohydzić, ale jakkolwiek byś nie liczył ciągle ogrzewanie domu węglem jest najtańsze. Zobacz co się dzieje z gazem na przykład – 4 podwyżki cen w ciągu roku. Ceny na rozpoczęcie okresu grzewczego zawsze rosną. W tym roku gospodarka światowa namieszała – po covidowym zastoju zaczęli nadrabiać zaległości stąd większa potrzeba energii z paliw kopalnych. Ja proponuję jeszcze z miesiąc przeczekać przed dużymi zakupami a tymczasem zamówić pół tony ekogroszku sztygar – mam w kotłowni od kilku lat. W zeszłym roku zaliczyli potkniecie ale obecnie mocno się postarali. Kaloryczny, czysty bez skał i niskie zużycie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2022, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem powinniśmy mieć nowoczesne ogrzewanie Kotły 5 klasy i ja takie ogrzewanie u siebie w domu mam i taki piec 5 klasy jest niezwykle nowoczesny i wygodny. Od kiedy mam taki piec w domu to raz w tygodniu chodzę do kotłowni.

Ten post był edytowany przez Maciej34 dnia: 5 lutego 2022, 11:52
Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2023, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie jeżeli przyszedł moment na poszukiwania przede wszystkim dobrej jakości pieca do swojego domu to polecam zajrzeć do oferty producenta Manta u którego znajdziesz takie propozycje, jak piec elektrodowo-jonowy MANTA POWER ECO 4kW + sterownik który polega na wydzielaniu ciepła podczas przepływu prądu przez specjalny ośrodek ciekły, połączony ze źródłem energii za pomocą elektrod. Kocioł elektrodowy przeznaczony jest do pracy z cieczą nisko konduktywną (czyli o niskiej przewodności elektrycznej),jego sprawność wynosi niemal 100%.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >