cięcie laserowe

« Powrót do grupy: Trudne tematy

28 września 2021, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaką rzetelną firmę, realizującą cięcie laserowe Rzeszów możecie mi polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2021, 00:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Cięcie przy pomocy wody daje wiele radochy. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy zgłosić się do https://www.bagomar.com.pl/oferta/ciecie-woda W swoich działaniach okazali się absolutnymi specjalistami, jakość odgrywa tu istotną rolę. Mieliśmy sporo materiałów do pocięcia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2021, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Cięcie laserem CO2 oraz ploterem to najwyższe jakości usługi oferowane przez https://labfunk-cnc.pl które są precyzyjne w materiałach z drewna, tworzyw sztucznych, kompozytów i nie tylko.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2021, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Cięcie laserowe jest bardzo precyzyjne. Rok temu korzystałam z takiej opcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2021, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tak dawno korzystałam z takiej opcji. Bardzo droga, ale warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2022, 01:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o Szczecin to mogę wam doradzić, żeby skorzystać z usług firmy HurtoStal 2, to profesjonalni i solidni fachowcy, mają duże doświadczenie w temacie i rozsądne stawki. Oferują cięcie laserowe a także cięcie plazmą i nożycami hydraulicznymi, usługi wykonują terminowo i mają wysoką jakość obsługi klienta, także na bank będziecie zadowoleni z ich wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2022, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak potrzebujemy sprawdzonej firmy, która od A do Z ogarnie konstrukcje stalowe, polecam po prostu współpracę z https://emcek.waw.pl/. Zajmują sie kompleksowo obróbką metali, wycinaniem laserowym, spawaniem, więc oferta jest w zasadzie dość kompleksowa, dająca dobre efekty, powtarzalność. Na ich stronie są wszystkie szczegóły

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2022, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Cięcie laserowe wykorzystujemy się obecnie przy obróbce różnych materiałów. Ja korzystałem z cięcia laserowego zamawiając lustro plexi na wymiar. Miałem do wycięcia akurat dosyć niestandardowy kształt z tego materiału.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2022, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wiecie na czym polega metoda cięciem wody pod wysokim ciśnieniem? Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem to polecam Wam sprawdzić usługi Cięcie spieków Kalisz . Ktoś z Was również z nich skorzystał?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >