ciekawe dekoracje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

8 listopada 2015, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki 3D u mojej znajomej wyglądają super ponieważ cała ściana tworzy jeden duzy obrazz. Natomiast przepych może stać się już kiczem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2015, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się i dlatego też wszystko należy robić z głową,nawet jeżeli zmieniamy kolorystykę,tapetę czy same naklejki. Bardzo łatwo tutaj o przesadę i kolorystykę należy dobrać pod kątem koloru mebli oraz podłogi. Ze swojej strony polecam też dekoracje okienne: żaluzje lub rolety,które w praktyce znakomicie spełniają swoją rolę.

www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2015, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam solidnego okrągłego stołu z litego drewna. Możecie polecić mi coś ciekawego?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A masz jakiś budżet na ten cel,czy nie ma on większego znaczenia? Bo z doświadczenia wiem,że taki dobry i elegancki,okrągły stół to kwota od 800zł wzwyż,w zależności od tego z jakiego gatunku drewna jest wykonany. Polecam stoły dębowe.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dużo rzeczy kupuje w tym miejscu: http://www.barokko.pl/pol_n_Nasze-marki_Zagra niczny-design_Umbra-338.html Mają tam wiele różnych produktów, które trudno gdzie indziej dostać, a robią naprawdę dobre wrażenie...Dzięki nim można ozdobić mieszkanie na miarę marzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2015, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tanie dekoracje można zakupić w Pepco na przykład lub w Ikei:) W Pepco mają akurat taką kolekcję Sweet Home i można za niewielkie pieniądze kupić różnego rodzaju ozdoby poczynając od świeczek, ozdobnych poduszek, latarenek, figurek, ozdobnych słoiczków, po lampy i narzuty na łóżko:) Cała masa wszystkiego:) Poza tym ja zachęcam akurat do robienia ozdób własnoręcznie:) Ze zwykłych słoików możemy wyczarować świeczniki, latarenki czy nawet przepiękne wazony, naprawdę możliwości jest wiele, trzeba poszperać trochę na blogach i do dzieła, takich oryginalnych dekoracji, które wykonamy sami raczej nikt nie będzie miał:)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że tutaj warto skupić się przede wszystkim na dobrych sklepach internetowych,gdzie znajdziesz zarówno dobrej jakości,solidny stół jak i dodatki,dekoracje,a poszukiwania zacznij od www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się ostatnio bardzo podobają rozwiązania w stylu industrialnym z zastosowanie regałów magazynowych i mebli metalowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio widziałem u znajomego dość nietypowe rozwiązanie, a mianowicie ściany szklane Warszawa to dobre miejsce na tego typu realizacje. Podobno działają tam firmy, które się w czymś takim specjalizują. Takie ściany bardzo oryginalnie wyglądają. zresztą żeby lepiej zobrazować zapraszam do zapoznania sie z przykładowymi realizacjami: http://www.republikaszkla.pl/system/szklane-z abudowy/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2016, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o stylowe i zarazem niebanalne dekoracje,to mogą to być również meble,nie sądzicie? Tak się składa,że na stronie www.Domartstyl.eu znajdziecie ich szeroki wybór w niższej cenie.

Ten post był edytowany przez Domartstyl_eu dnia: 7 stycznia 2016, 15:51
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 405

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >