ciekawe dekoracje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

16 kwietnia 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj jestem zdania, ze dobre i ładne, fajne dekoracje w zależności od stylu jaki posiadasz w swoim salonie i mieszkaniu, znajdziesz w sklepach internetowych, wystarczy poszukać i teraz wiosną masz szereg rabatów, promocji.

www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2018, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Też szukam teraz ciekawych pomysłów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym pomysłem do dekoracji wnętrz są rękodzieła z drewna i ozdobne skrzynki. Ja np. jestem wielką fanką takiego drewnianego skandynawskiego stylu. Tu widziałam bardzo ciekawe i rozwiązania https://sklep.domekzkart.com/rekodzielo-z-dre wna :D

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

super ciekawym i niekonwencjonalnym pomyslem do wnetrza domu sa zielone sciany. Nie ma jeszcze zbyt wielu firm, ktore zajmuja sie tym tematem, ale ja z wlasnego doswiadczneia moge polecic www.magiczne-ogrody.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Może i to fajnie wygląda, ale ja bym sie nie zdecydowała na np dżungle w salonie. Wolę tradycyjnie malowane ściany i np obrazy. Niedawno udało mi się kupić w jagodowymkocie świetny obraz olejny na płotnie. Pięknie wygląda w sypialni. Spory maja wybór i ceny sa rozsądne, w każdym razie taniej niż kupić w stacjonarnym sklepie czy jakiejś galerii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie ciekawych dekoracji do domu to polecam wam zajrzeć na stronę www.dastal.com.pl Znajdziecie tam sporo ciekawych ozdób, które pasują do różnych stylów. Jest w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2018, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o dekoracje do mieszkania, to ja zawsze czerpię inspiracje z internetu. Ostatnio na przykład widziałam bardzo fajne dekoracje marynistyczne Hurtownia Happenings.pl oferuje je nawet w całkiem przystępnych cenach ;) Myślę, że tego typu ozdoby sprawdzą się doskonale właśnie teraz, w sezonie letnim ;)

Ten post był edytowany przez schwarzowa dnia: 5 czerwca 2018, 19:15
Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie dobrych jakościowo świec zapachowych to odsyłam do sklepu ładnie pachnie. Sklep posiada bardzo duży asortyment rzeczy do domów w tym świece zapachowe czy też olejki eteryczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2019, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednio dobrany zapach także można potraktować, jako swego rodzaju dekorację. Dlatego zadecydowałem o zakupie produktów do aromatyzacji pomieszczeń, z oferty https://mattik.pl/ . Bardzo trafiony pomysł z którego pomocą fantastycznie poczuć właściwe zapachy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2019, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za ciekawymi dekoracjami, które odmienią wygląd naszego domu. Ja od siebie mogę wam polecić firmę www.dastal.com.pl Mają eleganckie artykuły dekoracyjne, którymi można nadać zupełnie nowy styl swojemu domowi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >