ciekawe meble ogrodowe

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

31 sierpnia 2014, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy tutaj poszukujemy nowych inspiracji, szukamy pomysłu na dom czy ogród. Ja, buszując po sklepach internetowych natknęłam się na meble ogrodowe, które mnie w jakiś sposób zaintrygowały. Nie pasują do mojego miejsca, natomiast są ... ciekawe... albo ciekawe we wzorze, albo mają ciekawe rozwiązania. Takim meblem jest dla mnie rozkładana sofa, która jest leżanką, a po rozłączeniu zamienia się w komplet kawowy, składający się ze stołu i dwóch foteli.


zdjęcie pochodzi ze strony Ogrodolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2014, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy mebel. Ale ja wolę klasyczne rozwiązanie. wlasnie jestem na etapie konczenia ogrodu, bo od niedawna mamy dom. Wybrałam trawę rolowaną
z http://www.xeroflor.pl/trawniki-rolowane.php< /a> plus oczko wodne. a teraz jeszcze altanka z meblami mi zostala.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2014, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Komplet obłędny:) My właśnie robimy ogródek i zastanawiam się gdzie trzymać narzędzia, bo jest ich coraz więcej a miejsca coraz mniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2014, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi jakoś się te meble nie podobają... Zupełnie nie są w moim stylu. Co do narzędzi to najlepiej trzymać je w takim domku na narzędzia ogrodosfera.pl/domek-narzedziowy My mamy podobny i jesteśmy zadowoleni. Kiedyś trzymałem wszystko w piwnicy przez co zrobił się tam ogromny bałagan i zainwestowałem w domek.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2014, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne te meble, naprawdę. Lubię takie nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz i ogrodów. Dodają charakteru całej aranżacji. No ale co kto lubi ;). Niektórzy wolą bardziej tradycyjne meble. Ja na przykład wypatrzyłem bardzo fajne leżaki ogrodowe tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/lezaki. Jest sporo naprawdę interesujących, niebanalnych modeli, ale mi najbardziej spodobał się ten leżak ogrodowy: . To nawet bardziej łóżko, niż leżak :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2014, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

To skoro już jesteśmy przy ciekawych meblach z technorattanu, to na Ogrodolandia.pl coś takiego zauważyłam. Też bardziej łóżko, taki podwójny leżak :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zestaw za niecały 1200 złotych, porządny, wysokiej jakości, oczywiście przynajmniej jak na kogoś, kto ma normalne oczekiwania. My mamy dokładnie taki, jaki widać na zdjęciu, ale są też inne kolory. I na te kilka kolejnych sezonów to na pewno wystarczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie meble od complexmeble mogą być świetnym wyborem.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogród ciekawie można zaaranżować, wykorzystując do tego celu gabiony:







Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2015, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie meble ogrodowe muszą być koniecznie drewniane.
Zastanawiam się właśnie nad zakupem stolika biesiadnego do ogrodu.
Po prostu tak lubię i nie wyobrażam sobie innych niż meble drewniane.
Najbardziej takie tradycyjne proste modele.
Takie jak na http://www.mebleogrody.pl/21-stoly-ogrodowe


Ten post był edytowany przez Amelka00 dnia: 28 marca 2015, 14:30
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...
  • Fotel ogrodowy: hit czy kit? Liczba postów: 51 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem taki fotel jak najbardziej przyda się w każdym ogrodzie - będzie gdzie usiąść i ewentualnie trochę odpocząć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >