co na prezent ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

29 lipca 2019, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrym rozwiązaniem są urządzenia wielofunkcyjne, bo tak to nie wiadomo czy będą używać tostera czy grilla, a tak jest wszystko w jednym

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2019, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że biżuteria zawsze jest idealnym prezentem. Możesz ją kupić zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Ja ostatnio szukałam prezentu dla taty i trafiłam na jubilera W.Śliwiński - https://www.wsliwinski.pl/o-nas,192.html. Chyba zamówię tam zegarek dla taty. Wiem, ze lubi zegarki więc taki prezent na pewno go ucieszy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2019, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli siostra nie ma jakiegoś hobby, na temat którego można kupić prezent, to chyba jednak faktycznie lepiej jest ją zapytać, co chce dostać. Bywają takie rzeczy, które każdy chciałby mieć, ale szkoda mu na to pieniędzy, ona na pewno też tak ma ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2020, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy Waszym zdaniem impreza niespodzianka to dobry pomysł na urodzinowy prezent? Na przykład na 18? Jeśli tak, to gdzie zamówić balony na osiemnastkę? Znacie jakieś takie sklepy?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2020, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno ciekawym i przede wszystkim praktycznym prezentem może być dron. Tutaj https://megadron.pl/pl/menu/rekreacyjne/drony -rekreacyjne-485.html jest ich naprawdę sporo. Można wybierać i przebierać. Wiele jednak zależy od naszego budżetu. Trzeba bowiem wybrać takie rozwiązanie, które będzie niedrogie, ale praktyczne. W razie czego można się poradzić specjalistów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2020, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie wymienione sprzęty są potrzebne, ale bez sensu gromadzić kilka sztuk. Dlatego najlepiej zapytać co konkretnie może jej się przydać. Może ekspress do kawy?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

z jednej strony takie praktyczne prezenty są spoko, ale z drugiej nie każda kobieta chciałaby taki dostać. Ja żonie na dzień kobiet sprawiłem bon podarunkowy do belldermy w Wawie. To taki salon piekności czy klinika, także sama sobie wybierze jakiś zabieg. A w pewnym sensie to prezent również dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2020, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Może coś spersonalizowanego? Mam na myśli np pióro z eleganckim grawerem? Kupując naszyjnik dla żony od razu oddałem go do www.cezarpoznan.pl. Niby drobiazg a potrafi sprawić, że prezent cieszy znacznie bardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2020, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że duży bukiet i markowy alkohol załatwią temat. Jedno i drugie zamówisz bez wychodzenia z domu pocztą kwiatową z dostawą do rąk własnych adresata

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2020, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co kto lubi, bardzo ciężko jest znaleźć uniwersalny prezent dla każdego. U mnie w rodzinie jest tak że zawsze zamawiamy sobie książki. Każdy z nas czyta, dlatego takie prezent jest o tyle fajny że mogą skorzystać na nim wszyscy :). Tak mieliśmy ostatnio z tytułem https://www.taniaksiazka.pl/ewangelia-wedlug- sw-jozka-wojciech-staszewski-p-1354549.html

Ten post był edytowany przez Roman W dnia: 20 marca 2020, 19:04
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 284 Grupa: Porady i op... Prosta rzecz - kanałowy wszędzie taka sama temperatura i wszędzie albo włączone albo wyłączone. Koszt podobny , jak nie większy niż każdy oddzielnie (typu split...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >