co sądzicie o przydomowej oczyszczalni ścieków?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

28 kwietnia 2014, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Z wydaniem pozwolenia nie powinno być problemów,tym bardziej jeżeli nie mamy przyłącza do kanalizacji miejskiej,wiec o to możemy być spokojni. Podobno taka domowo oczyszczalnia znakomicie sie sprawdza i pozwala zaoszczędzić więc wg mnie warto.

www.Weldsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem zdania, że warto. Zainstalowałem u siebie taki sprzęt http://www.meskon.com.pl/sterowanie.html i jestem bardzo zadowolony. Działa, jak należy, a jak tylko pojawi się jakiś problem, to panowie z serwisu przyjeżdżają i naprawiają. Ale bardzo rzadko się psuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Sąsiad ma i bardzo sobie chwali,a z tego co wiem to koszty jej wykonania były śmieszne,więc chyba warto. Sam zastanawiam się czy po tegorocznej zimie nie zainwestować waśnie w przydomową oczyszczalnię ścieków.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2020, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem - oczywiście tylko w przypadku domu jednorodzinnego. U mnie takie rozwiązanie służy już 5 rok i na chwilę obecną wszystko działa jak należy. Znajomy podpowiedział mi aby zaopatrzyć się w rozwiązanie BioFicient od https://www.zbiorniki.szczecin.pl/ . Zdecydowanie było warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >