co jest praktyczniejsze taborety czy krzesła

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

16 kwietnia 2015, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także uważam, że hokery w kuchni to bardzo stylowy i nowoczesny sposób na aranżację tego pomieszczenia. Doskonale się prezentują

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2015, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=domartstyl.eu]Ja także uważam, że hokery w kuchni to bardzo stylowy i
nowoczesny sposób na aranżację tego pomieszczenia.
Doskonale się prezentują





Fajnie wygląda, ale białe.. już widzę na nich te plamy po jedzeniu czy napojach, których nie da się domyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2015, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Na taboretach niewygodnie się siedzi, więc odpadają.






_______________________
htttp://www.conrad.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Hokery jak i eleganckie,stylowe krzesła znajdziecie na www.KamilaMeble.pl zapraszamy i służymy swoją pomocą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2016, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że tylko krzesła wchodzą w grę. Popatrz na przykład tutaj http://lemag1.com.pl/8-krzesla-kuchenne. Jest w czym wybierać i z pewnością dobierzesz coś do całej aranżacji. Taborety warto mieć, ale takie składane raczej, jako dodatkowe miejsce siedzące przy okazji większych spotkać. W codziennym użytkowaniu taboret raczej nie będzie wygodny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2016, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie masz racji upierając się tylko przy krzesłach. jakiś czas temu w Ola Mebluje kupiłam sobie właśnie hokery z oparciem i jestem z nich bardzo zadowolona, przy mojej wyspie, która ma podwyższony blat to idealne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2018, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej krzesła, są bardziej praktyczne, pasują do większości wnętrz i dodatków. Mogą być klasyczne drewniane, jak te krzesła w kolorze dąb sonoma https://www.edinos.pl/krzesla-dab-sonoma, jak i bardziej nowoczesne, o nietypowym kształcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2018, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

antiox steven gundry plant paradox diet foods that contain polyphenols

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Quotidian updated photo blog with intense men
http://gay-club.downloadism.top/?entry-antony

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2018, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że praktyczniejszy w wielu sytuacjach jest krzesło z oparciem. Ale taborety też należy mieć w domu na wszelki wypadek.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >