co jest praktyczniejsze taborety czy krzesła

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 maja 2009, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

hej,
mam mały dylemat otóż mam małą kuchnie i brak jadalni, i zastanawiam się co lepiej kupić taborety czy krzesełka? taborety są mniejsze i będzie więcej miejsca w kuchni, natomiast krzesełka lepiej się prezentują? jak myślicie co zrobić? może wiecie gdzie są jakieś ładne taborety. podawajcie namiary na sklepy czy producentów jak znacie.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2010, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety mam ten sam problem więc u mnie skończyło się na taboretach. Z racji ograniczonych funduszy kupiłam najprostsze w możliwych - w ikei. Kompletnie nie jestem zadowolona, już nawet abstrahując od ich wyglądu to są tak niewygodnym meblem że pożal się boże... zawsze lubiłam sobie posiedzieć dłużej przy stole, delektować się jedzeniem a teraz przez te głupie taborety śpieszę się jak mogę bo po 30 min siedzenia na nich mam wrażenie że jestem na dobrej drodze do jakiejś skoliozy czy innej kifozy. No ale niestety, takie są uroki małego mieszkanka i braku jadalni (krzesła tylko w niej dobrze się prezentują). Masz tutaj stronkę na której są świetne (aczkolwiek zapewne też niewygodne) taborety:
http://www.sklep.meble.pl/meble/taborety/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2010, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

faktycznie taborety na dłuższą metę są fatalne. Również mam z tym doświadczenie. Jednak u mnie jest o tyle dobrze, że mamy i krzesła i taborety:) jak cała rodzina siada razem do stołu, to mi oczywiście przypada miejscówka na taborecie, po 10 minutach mam dosyć siedzenia :roll: także ja bym proponowała krzesła (chociaż dwa)i taborety (w razie większej ilości osób zasiadających do stołu) :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2014, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Taborety są niewygodne. Będziesz chciała jeść obiad na czymś takim? Jak masz małą kuchnię to kup składany stół i takie krzesła, które się da maksymalnie zasunąć. Przejrzyj sobie tutaj, bo jest kilka małych modeli http://www.salonmeblowy.net.pl/zestawy_stoly_ i_krzesla.ehtml . Naprawdę nie inwestuj w taborety bo będziesz żałować

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2014, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepsze krzesła, ale do małej kuchni chyba taborety sprawdzą się lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2014, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A może uda Ci się wygospodarować miejsce, żeby zrobić wyższy blat na stół (nawet w rogu kuchni) i kupić hokery? Jest to na pewno wygodniejsze niż taboret, a zajmuje mniej miejsca niż tradycyjne krzesło ze stołem :)
Tutaj możesz zobaczyć takie krzesła: http://i-budowlany.pl/meble-design-hokery-c-2185_2374.html

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 01:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej sprawdzą się krzesłabez dwóch zdań.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

krzesła będą wygodniejsze, szczególnie jeśli z nich będziesz korzystać przy każdym posiłku. myślę, że uda ci się znaleźć krzesła, które zajmują mało miejsca. dobrym pomysłem są też hokery, które są wygodne i można je ustawić przy ladzie w kuchni

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym się różni taboret od krzesła?

Ten post był edytowany przez Kłapouchy dnia: 17 października 2014, 15:27
Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2014, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się bardzo podobają do salonu z otwartą kuchnia krzesła typu barowego :)


widziałam je ostatnio w jednym ze sklepów budowlanych, jeszcze się zastanawiam czy te krzesła nie będą mi się gryzły z meblami w samym salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >