co wybrac?

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

13 lipca 2017, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalet posiadania kotla wyoskiej klasy na pewno jest wiele. Mam inne pytanie:: ekogroszek, pelet czy olej ?
Sasiedzia maja eko ale tak tragicznej jakości ze mimio ze sa dosc daleko to smrodzą na potege i wszystko wdychamy.
Widziałem ze można spalac ekogroszek czysto – pala a zadnego dymu nie widać? Jak to się robi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry ekogroszek to węgiel sztygar przykładowo, gorna metoda spalania i masz przezroczysty dymek
Nie trujesz siebie ani sasiadow
Gdyby jeszcze wszyscy tak chcieli

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2017, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez jestem za weglem – olej porazka najdroższy ze wszystkich opcji, pelet szalone ilości tego przepalić trzeba żeby poczuc cieplo
Wegiel solidny surowiec – potwierdzam węgiel sztyga fajny, czysty wegiel kamienny wysokiej proby - tu go maja http://wegielsztygar.pl/product-pol-64-5-ton-5000-kg-br-EKOG ROSZEK-PREMIUM-br-WEGIEL-SZTYGAR-br-26-25-MJ-kg.html – przykładaj się chłopakido tego żeby był bez kamieni, skal i innych takich

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2017, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie najlepiej postawić na węgiel a jeśli zależy Ci na ekologii to pomyśl nad ekogroszkiem. Wszystko z wymienionych artykułów znajdziesz na https://weglosmyk.pl/ - również i mnie zaopatrują swoją super ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, ze ekogroszek swietnie się sprawdza. A jeszcze jak się znajdzie dobrego dostawce to naprawdę jest to jeden z lepszych spsosobów ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pelet albo ekogroszek moim zdaniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie sam się zastanawiałem dojść długo. Ostatecznie zdecydowałem się na ekogroszek i nie żałuję wyboru. Towar zamawiam na www.sklep.weglosmyk.pl Polecam ich towar. Mają dobre ceny a ich towar jest wysokoenergetyczny.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2017, 07:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od kilku lat ogrzewam dom pelletem i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo wydajnym opałem.

_____________________________
inteligentny dom

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...
  • Budowa drogi wewnnętrznej Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Mam działkę budowlaną z współwłasnością 1/11 w drodze wewnętrznej. Muszę zrobić dojazd do mojej działki, ale na początku drogi znajduje się rów przydrożny. Czy....
  • Warunki zabudowy a podział działki - zmiany w waru... Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Zdjęcia dokumentów przesłałem na dysk Google, link poniżej: Link do zdjęc Witam, Szukam porady na temat warunków zabudowy na działce jaką zamierzam kupić. Kied...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >