co zrobić z unoszeniem się paneli podłogowych?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

7 sierpnia 2009, 01:22

Zgadzam sie: good 0 bad

nie zostaje nic innego jak tylko nając dob ekipe i niech naprawi to co wcześniej inni zepsuli :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2009, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

współczuję, podwójny koszt teraz będzie. Ale tak to jest, trzeba było szukać sprawdzonej ekipy a nie pierwszej z brzegu. Jak to się mówi "chytry dwa razy traci"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2009, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

w takim przypadku radzę wynająć FACHOWCÓW którzy naprawią to raz a porządnie, a na przyszłość więcej ostrożności zachować, żeby nie płacić podwójnie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2019, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka ze kazdy za was cieszy sie ze ktos komus robote spieprzyl madrowac to kazdy potrafi nie masz kasy nie remontuj chytry traci dwa razy a Wy kim jestescie Zdzierusami bo ceny za wadze uslugi sa chore tak wysokie fachowcy z bozej laski zadnej rady nikt nie udzielil tylko jezy ze jego nie zatrudnil mialam firme droga o moj boze jak oni dobrze robia schrxanili pol towaru zniknelo byla awanture towar zwrocil ustetki naprawili I co z tego jak po pol roku panele sie w dwoch miejscach podniosly I co do sadu z typami mam isc ??,Wszyscy zescie jednakowi fachowcy szkoda gadac trzeba wszystko samemu robic bo kazdy z was tyko chce a robic zaden

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2019, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A może podłoga jest krzywa i dlatego panele się unoszą? Kiepsko jeśli są to nowe zrobione panele. Ale jeśli dalej remont nie jest kontynuowany to można jeszcze to naprawić. No i na przykład wyrównać podłogę, a takie wylewki podłogowe Łódź z jastrcyhu by się sprawdziły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2019, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie jest to wina zle polozonych paneli, dzwon z reklamacja do wykonawcy

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2021, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Możecie zaprojektować i stworzyć swoje wymarzone schody. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę tej firmy https://quercus.co/stworz-swoj-produkt/
Polecam, bo tu możecie liczyć na profesjonalną firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2022, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Na całe szczęście ja jeszcze nigdy takich sytuacji u siebie nie miałem o jestem zdania, że bardzo ważny jest właśnie wybór odpowiednich paneli podłogowych. U mnie zastosowałem panele podłogowe laminowane od https://swiatpaneli.rzeszow.pl/panele-podlogo we-laminowane i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >