czarna czy czerwona kuchnia

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2010, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedługo planuje remont kuchni i zastanawiam sie nad czarna lub czerwona kuchnia cos w stylu nr 1 i nr 4
meble-wyposazenie.hiperogloszenia.pl/kuchnie/ogloszenie/1288 68-kuchnie-na-wymiar-szafy-wn-CAkowe-garderoby-oferta-wielko polskie/#ogloszenia-ze-zdjeciem128868

Co sądzicie o tych kuchniach?? znajoma odradza mi takie kuchnie bo twierdzi że sa trudne w utrzymaniu porządku...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2010, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Czarne meble odradzam nie zależnie od tego w jakim pomieszczeniu mają być umieszczone. Musiałabyś codziennie ścierać z nich kurz. Ta czerwona jest całkiem ok i mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2010, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że na tych czerwonych meblach również będzie ciężko utrzymać czystość. Są to meble błyszczące więc za każdym razem będziesz musiała je dobrze wycierać aby nie było smug. Wydaje mi się, że takie meble nie są zbyt funkcjonalne, chociaż nie ukrywam, że wyglądają bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2010, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem, czy to moje złudzenie, ale czarna i czerwona różnią się rodzajem materiału na drzwiczkach, itd? Czerwone wydają się mniej problemowe w czystości, ale nie jestem pewna, czy ślady po palcach nie będą zostawały? Osobiście połączyłabym jedno z drugim - czarne z białymi blatami (te akurat są super - polecam w codziennym użytku!)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czarne meble odradzam zdecydowanie - utrzymanie czystości jest bradzo trudne, jesli nie zamierzasz cały dziec wycierac okruszków i kurzu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2016, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Czerwona kuchnia - super sprawa. Zmawialiśmy taką od studioinvita.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2016, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Czarne meble w kuchni także niezbyt mi pasują,jeżeli już to czerwone w połączeniu z bielą,np: białymi płytkami na podłodze czy ścianie,wtedy całość ma sens.


www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lutego 2016, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Obydwie zabudowy (i czarna i czerwona) są nieco bardziej wymagające niż klasyczne szafki ale za to dają efekt piorunujący! Kuchnia taka jest wyrazista, nowoczesna i odważna. Ważne jest także to na jakim tle takie szafki będą prezentowane. Biała ściana spowoduje kontrast, beże i szarości nieco załagodzą moc kolorowej zabudowy, inne kolory ścian warto rozpatrywać raczej przy czarnych szafkach, w przypadku czerwieni lepiej jest stosować umiar.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2016, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Może kuchnia jednak w bieli z akcentami czarnymi i czerwonymi?

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2016, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie czerwona kuchnia i jeszcze lepiej będzie jeżeli skontrastujesz ją w z białym kolorem jako dodatkami,czarna kuchnia w praktyce może być zbyt przytłaczająca.

Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >