czy klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

21 marca 2014, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje, że jakiekolwiek problemy z klimatyzacją wynikają z faktu, że użytkownik w niewłaściwy sposób jej używa. Albo po prostu o nią nie dba - nie czyści itp. O wszystko trzeba dbać, jeśli chcemy, aby jak najdłużej sprawdzało się w swojej roli - i ta zasada dotyczy także klimatyzacji;)

__________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda. Nie wszyscy wiedzą jak dobrze się obsługiwać klimatyzacją. Przeważnie ustawiają za niskie temperatury a później się dziwią że są przeziębieni. Przecież to na zdrowy rozsądek wiadomo. Serwisowanie też jest ważne. Ja zlecam przeważnie firmie apeco. Mają niskie ceny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Serwis to podstawa. Nawet zwykły łańcuch rowerowy wymaga smarowania to co dopiero klimatyzacja. Co prawda chodzi tu o innego typu serwis ale jest to konieczne. Najlepiej robić to regularnie. Ja swoją klimatyzacje w firmie serwisuje w apeco. Nie muszę pamiętać o terminie przeglądów bo oni o to dbają.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba po prostu stosowac filtry. Mozesz tez porozmawiac z fachowcami jak dbac o klimatyzacje zeby wlasnie nie 'pompowala' tych wszystkich zarazkow. W Centrowencie http://www.centrowent.pl/ masz caly wybor roznych akcesoriow do klimy, no i przy okazji mozesz pogadac z pracownikami

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2014, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej, jeśli firma montująca zapewnia serwis. Szkoda tracić czas i potem pieniądze na kombinowanie. Ja polecam Climasky, bardzo rzetelna ekipa, wszystko mi zrobili od projektu aż po montaż i nic mi jakoś nie szkodzi, bo klima jest prawidłowo zainstalowana i serwisowana.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2014, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

nie jest szkodliwa i śmiało możesz zakładać. Nie zwlekaj bo to są naprawdę dobrze wydane pieniądze. Sam mam klime z Klimatu http://klimat.gda.pl/www/ i ceny mają ok a do tego przyjadą i jeszcze zamontują. W lato jest niezbędna

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To wszystko prawda, nie jest szkodliwa o ile się o nią dobrze dba. Ja korzystam z serwisu http://www.puchlodz.pl i muszę powiedzieć, że nie mam zastrzeżeń co do działania urządzenia, od kiedy się na nich przerzuciłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2014, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli sie uzywa jej z glowa i odpowiednia sie dba o sprzet to jest zdrowa. Sam mam klimatyzator z ampar klimy http://www.amparklima.pl/index.php/sklep/klim atyzatory i jestem zadowolony. Mamy dokupione specjalne filtry, robie przeglady, czyszcze i dzieki temu klimatyzacja jest zdrowa

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2014, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam klimatyzację w swoim sklepie z tej firmy z kolei; http://www.izoserwis.net/pl/oferta zakładaną i dziwią mnie posty o szkodliwości. To tak, jakbyście napisali, że wentylacja jest szkodliwa. Owszem - jest - jeśli nie zbieracie z niej zalegającego kurzu, nic nie daje i wszystko zostaje w mieszkaniu. jak powiesicie sobie klimę i nie czyścicie jej, to sorry, będzie szkodliwa, bo grzyb się zalęgnie. Jak poprzednicy mówili - dbanie ma znaczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik wladek10 napisał: Też mi się wydaje, że jakiekolwiek problemy z
klimatyzacją wynikają z faktu, że użytkownik w
niewłaściwy sposób jej używa. Albo po prostu o nią nie
dba - nie czyści itp. O wszystko trzeba dbać, jeśli
chcemy, aby jak najdłużej sprawdzało się w swojej roli -
i ta zasada dotyczy także klimatyzacji;)

Mi się nawet nie wydaje, ja to wiem. Od pięciu lat robię w firmie, która montuje klimę i zazwyczaj jeśli skończy się gwarancja, to serwis jest wzywany nie na przegląd, tylko dopiero wtedy, kiedy "coś tu panie cieknie". i jeszcze przynajmniej połowa chce mieć to zrobione po kosztach, najlepiej tańszymi częściami niż od producenta. doszło do tego, że np. uszczelki do droższych modeli zamawiamy w większej ilości w www.larkis.pl specjalnie profilowane jak oryginalne. i zawsze schodzą. w końcu klyjent nasz pan ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • pompy ciepła Liczba postów: 29 Grupa: Innowacje w... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie i dlaczego? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >