czy można samemu zrobić saunę?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

10 października 2014, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kobik napisał: Też mi się zdaje, że lepiej iść do hipermarketu i
kupić ;P a poważnie mówiąc, to faktycznie nie
zabierałbym się tak sam do tego. Sauna potrzebuje pewnie
trochę prądu lub jakiejś innej energii, więc może być
później niebezpiecznie.

Mam takie samo zdanie, po co się samemu męczyć, jeśli można kupić dobrą saunę w http://igan.pl i ta firma zajmie się montażem i wyposażeniem, więc nie będzie takiej możliwości, żeby konstrukcja była brzydka, czy żeby coś nie funkcjonowało tak, jak trzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2014, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat zamawiałem saunę combi poprzez sklep online ze strony www.infraline.pl. Oni mnie przekonali jakością. Mają tu rzeczy z wysokogatunkowych komponentów, z najlepszego drewna – jodła kanadyjska, świerk skandynawski itd. Jednak w przypadku sauny to nie chciałem iść w stronę taniochy, zwłaszcza, że chodziło o saunę do ośrodka wypoczynkowego, w którym jest też centrum konferencyjne, tak więc wielu wymagających gości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2015, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie!
Ostatnio z Żoną zamgaliśmy się z podobnym wyzwaniem. Chcielismy zagospodarować jedno z przygarażowych pomieszczeń na saunę. Zastanawialiśmy się czy robić to samemu, ale zostali nam poleceni fachowcy, z których usług jesteśmy bardzo zadowoleni, bo kozystając z wielu saun nie widziałem tak perfekcyjnego wykańczania. Sprawa wyglądała nieco odwrotnie, ponieważ u nas cena wzrastała, ale to tylko i wyłącznie z naszego powodu :) W miarę jak ekipa pokazywała nam różne stosowane obecnie rozwiązania, poprawialiśmy projekt i wybieraliśmy ciekawe rozwiązania. Wyposażyliśmy saunę w tradycyjny piec jak i jednocześnie w promienniki podczerwieni. Dodatkowo ściany powyżej oparć wykonane z cegły soli himalajskiej podświetlane ledami.
Wygląda to wszystko wspaniale i wybudowanie takiej sauny to jeden z tych momentów kiedy nie zwraca się uwagi na to czy koszt wzrósł czy nie :) To co mogę polecić to wspaniałych fachowców Sauny fińskie Wellnessland Marek Brodacki. Czy nich kpicie czy nie na pewno pomogą dobrą radą przy planowaniu, a jak się zdecydujecie to zrobią robotę w pełni profesjonalnie co do najmniejszych szczególików. Podsyłam linka w razie co. http://www.wellness-sauny.pl

Pozdrawiam i nie bójcie się podejmować decyzji o budowie sauny - inwestycja warta lekkiego poświęcenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2015, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak:) Samo podłączenie pieca nie jest aż takie skomplikowane, jakby się mogło wydawać:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2015, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś chce mieć saunę niskim kosztem najłatwiej będzie zrobić saunę rzymską (parową) ponieważ można samemu przygotować całe wnętrze (mury, ławy, izolację, ceramikę) a fachowcom zlecić jedynie wykonanie instalacji elektrycznej, parowej itp. Poczytajcie sobie o tym rozwiązaniu: http://www.igan.pl/sauny-rzymskie.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

mysle ze karnet na siłownie jednak wyjdzie taniej

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 07:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne że karnet wyjdzie taniej,nie tyle na siłownie ile na basen gdzie przecież również możesz korzystać z sauny,prawda? Jeżeli chodzi o tą domową to nigdy nie wykonamy jej niskim kosztem,zawsze potrzeba nakładów aby to miało ręce i nogi. Same płytki czy mozaikę wraz z elementami wyposażenia znajdziecie u nas na www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2015, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

duzo elementow potrzebnych do budowy maja na ams sauna, zlecilam im do wykonania projekt mojej sauny wraz z realizacja bo nie chcialo mi się bawic, ale jak ktos ma czas i checi to czemu nie, koszta na pewno nizsze

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze nie opłaca sie samemu robić, ja wolałabym wynająć profesjonalną firmę, któa specjalizuje się w budowie saun fińskich i wtedy bym miała pewność, ze wszytsko kest zrobione z zachowaniem odpowiedniej procedury i norm.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2015, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Najwazniejsze to rozwazyć czy będziemy z niej często korzystali, ponieważ mi się na pewno by nie przydała. A jak mi sie chce to zajdę na siłownię i tam mam saunę, więc posiedze sobie te 10-15 min :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 362

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >