czy takie lampy są znów modne

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

8 kwietnia 2014, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampa czy żyrandol - wszystko uzależnione jest od całości wnętrza, tak jak napisano wyżej. Istotne jest też rozłożenie instalacji w taki sposób, by była już przygotowana pod planowane oświetlenie, potem już tylko wybór odpowiedniej lampy. Czasem też dobrze posłuchać dobrych rad elektryka, który kładzie nam instalację, bo często wydaje się nam, że mamy wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, a potem okazuje się, że jednak - mamy problem, bo czegoś nie uwzględniliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2014, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam oświetlenie firmy 2BM! Już teraz możesz kupować przez Internet siedząc wygodnie w fotelu. Wysoka jakość i dobrej cenie! Wybieraj spośród bogatego asortymentu na stronie http://www.2bm.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2014, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem modne jest to co nam się podoba i czego aktualnie poszukuje my,nie zawsze ten wyznacznik mody będzie tym czym powinniśmy się kierować podczas kupna mebli czy oświetlenia.

www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem co jest modne, ale u siebie mamy lampy mosiądzowe od Tekielaka i genialnie pasuje nam to do aranżacji. Oczywiście to wszystko wymaga solidnego dopasowania, nie każdemu wszystko będzie pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2014, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

To się zgadza,dlatego warto zapytać o poradę specjalisty,który pomoże i doradzi czy akurat to konkretne źródło światła będzie tutaj odpowiednie czy też nie.

www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Aktualnie na czasie są lampy kryształowe - kiedyś zarezerwowane w zasadzie jedynie do wielkich rezydencji. Za to obecnie podbijają nasze mieszkania.
Poniżej kilka ciekawych propozycji ze sklepu Luxar: http://luxar.com.pl/lampy-krysztalowe . Zamawialiśmy tam razem z żoną oświetlenie do swojego salonu. W mieszkaniach warto jest zainwestować w kryształowe plafony - w przypadku gdy mieszkanie jest niskie a takie najczęściej właśnie spotyka się w blokach taki plafon robi najlepsze wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2015, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie wyglądają ciekawie, szczególnie ta druga. Podobają mi się takie nowoczesne, proste klimaty, u mnie w domu będę też iść w tą stronę, mam nawet upatrzony fajny model lampy industrialnej z http://lampalampa.pl/lampy-industrialne myślę że już niedługo powinny znaleźć się na moich ścianach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko stwierdzić,ponieważ moda raz jest a raz przemija więc moim zdaniem powinniśmy postawić głównie na praktyczność i jakość danego oświetlenia. Te powyższe lampy kojarzą mi się głównie z wystrojem salonu.

www.Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to uważam, że może i modne, ale nie zaszkodzi zrobić czegoś dodatkowego, na przykład dodać jakieś fajne metalowe motywy, może jakies liście, czy coś...w każdym razie znalazłam fajnego producenta elementów metalowych i sobie tu możecie zobaczyć o co mi chodzi w praktyce: http://www.metalbernat.com.pl/kontakt

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2016, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że sporo osób wspominało tutaj o lampach kryształowych - nie sposób się z tym nie zgodzić :). Ja również "uległam modzie" na ten rodzaj lamp i kupiłam taką do salonu. To dokładnie ten model - http://www.magiaswiatel.pl/zyrandol-alessa-90 11228-spotlight. Bardzo jestem zadowolona z zakupu, bo lampa prezentuje się idealnie, jest wykonana z metalu oraz szkła. Poza tym w sklepie otrzymałam darmową wysyłkę oraz 2 lata gwarancji na produkt :)

Ten post był edytowany przez paulina37 dnia: 8 kwietnia 2016, 11:33
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >