czy można postawić lodówkę na ogrzewanej podłodze?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

7 lipca 2009, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

błagam o pomoc,
właśnie wykańczamy nasz nowy dom i w kuchni mamy założone ogrzewanie podłogowe, a teraz dowiedziałam się, że tego ogrzewania nie powinno być w miejscach, w których mają stać meble kuchenne, a przede wszystkim lodówka :shock: czy to prawda? Dlaczego nie można postawić lodówki na ogrzewanej podłodze? coś się stanie jeżeli wszystko ustawimy normalnie na tej podłodze? ma to jakieś znaczenie zarówno dla sprzętów jak i samego ogrzewania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2009, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

pierwsze słyszę, że nie można stawiać mebli na ogrzewanej podłodze. Ja mam od dwóch lat ogrzewaną podłogę w kuchni stoją na niej meble i lodówka i jak narazie nie mam problemu ani z podłogą ani lodówką...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2009, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma to znaczenia. Ogrzewanie podłogowe nie oddaje takich temperatur, które by w jakiś sposób źle wpływały na stojące meble lub lodówkę. Wpadające przez okno słońce potrafi płytki dużo bardziej rozgrzać więc to żaden argument.
Inna sprawa, że ogrzewania nie kładzie się od ściany do ściany, a raczej w ciągu komunikacyjnym czyli obszarze po którym chodzimy. Nietrudno to wcześniej ustalić nawet w "gołej kuchni" bez mebli :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że można postawić na podłodze ogrzewanej lofdówkę. Nie ma to żadnego znaczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2016, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zmieniam lodówkę co 2lata najprawdopodobniej właśnie przez ogrzewanie podłogowe więc nie słuchajcie komentarzy bo moim zadaniem zależy to od firmy danej lodówki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >