czym ozdobić kominek?

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 sierpnia 2010, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym zrobić jakąś fantazyjną obudowę kominka. Czy ktoś mógłby mi podsunąć jakiś fajny pomysł? Myślałam o jakichś metalowych ozdobach. Może macie jakieś inne pomysły. Byłabym wdzięczna za zdjęcia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2010, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja ciocia wokół kominka ma wyłożone płytki i do nich przymocowane takie metalowe barierki. Ładnie to wygląda tym bardziej że kominek jest na podwyższeniu. Ciekawe pomysły możesz znaleźć na stronach internetowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2010, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym ozdobił kominek naturalnym kamieniem, mi osobiście bardzo takie rozwiązania się podobają

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2010, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

kominek + zdobione kafle ceramiczne jak dla mnie świetne połączenie i rewelacyjny efekt

Ten post był edytowany przez ibiza_sunny dnia: 6 lutego 2014, 17:52
Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2010, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

panie ibiza_sunny za bardzo nachalnie reklamujesz tą kaflarnie, nie można wrzucać na forum 10 postów z linkami w ciagu jednego dnia, jezeli robisz tak tez na innych forach to masz murowanego bana za strony google i twoj klient straci pozycje zamiast ja zyskac, jak na pozycjonera to bardzo nieprofesjonalne zachowanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2010, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście bardzo podobają się obudowy kominkowe wykonane z kamienia naturalnego lub otynkowane stiukiem tak żeby imitowały marmur.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2011, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na górze ustawiłem azulejos czyli takie ozdobne płytki ceramiczne o różnorodnej tematyce.



--------------------------------
na narty czechy-agrowczasy

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2011, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Spotkaliście się może z płytami solnymi? Obudowa kominka wykonana z płyt solnych wyglądała by doskonale. Nie wiem jednak czy temperatura w okolicy kominka nie będzie przeszkodą w wykonaniu takiej obudowy. Zna ktoś z Was parametry takich płyt? Czy można wykorzystać je do wykonania obudowy kominkowej?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik domatorka20 napisał: Chciałabym zrobić jakąś fantazyjną obudowę kominka.
Czy ktoś mógłby mi podsunąć jakiś fajny pomysł?
Myślałam o jakichś metalowych ozdobach. Może macie
jakieś inne pomysły. Byłabym wdzięczna za zdjęcia.

Mam podobny problem. Żonie w ogóle nie podobają się standardowe projekty kominków, dlatego muszę pomyśleć nad czymś innym. Długo szukałem w sieci czegoś odpowiedniego i natrafiłem na kominek w zabudowie V-BOX System - http://www.ventlab.pl/oferta2/v-box-system,2. html. Czy ktoś z Was ma taki system w domu? Wiecie może jak wyglądają koszty takiej instalacji?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2014, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponuję jako ciekawą obudowę kominka marmur albo granit - zobaczcie jak to super wygląda: http://www.galeriakamienia.waw.pl/kominki , wlasnie planuję budowę kominka niedługo i chyba moj typ to granit :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 272

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >