czym ozdobić kominek?

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

8 lipca 2015, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Do mnie najlepiej przemawia kamień dekoracyjny. Dodatkowo na moim kominku mam zegar kominkowy i zdjęcia w ramkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2015, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Gładkie płyty kamienne też świetnie się nadają na ozdobę kominka dzięki niesamowitej kolorystyce kamienia :) do tego mają świetne właściwości, no i łatwo się je czyści więc warto przemyśleć również takie rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2016, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w salonie jest lustro nad kominkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 05:59

Zgadzam sie: good 0 bad

a może nic? teraz króluje minimalizm ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2017, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście kominek można czyścić na wiele sposobów najczęściej jest to za pomocą detergentów specjalnie do tego przeznaczonych. Ostatnio widziałem ciekawe aranżacje kominków, gdzie pod jego kolor były dobrane listwy sufitowe oswietleniowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2017, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Lustro nad kominkiem to moim zdaniem niezbyt udany dodatek ponieważ będzie kompletnie niepraktyczny i szybko się ubrudzi nawet od dymu. Polecam postawić na kamień lub cegłę dekoracyjną, które jako obudowa kominka znakomicie się sprawdzą.

www.BestKomin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2020, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki kominek z kamienia to coś fantastycznego i ja mam taką obudowę w swoim kominku, którą zamówiłem własnie z tej firmy centrumgranitu.com.pl. Mój kominek można podziwiać w galerii firmy i wygląda on tak https://centrumgranitu.com.pl/kominki/#galler y-kominki-7.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2020, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Do dekoracji kominka można zastosować klinkier, płytki ręcznie formowane bądź struktury dekoracyjne. Można również zastosować tradycyjną gładź i pomalować ją farbą. Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Powinno być ono suche, odpylone, bez pęknięć i innych uszkodzeń. Do gruntowania rekomenduję zastosować grunt polimerowy Śnieżka Acryl-Putz® GU40. Grunt zwiąże kurz i inne zabrudzenia, zwiększy przyczepność powierzchni. Jest łatwy aplikacji i nie wymaga rozcieńczania.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2022, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Klinkier jest bardzo dobrym i mocno dekoracyjnym materiałem. Zostało to potwierdzone między innymi w tym filmie. Warto obejrzeć aby sobie uświadomić różnicę https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q&a b_channel=DomzCeg%C5%82y

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >