dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

19 lipca 2015, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ta strona juz się przewijała i właśnie nie ma na niej tak dużo, potraktowano sprawę trochę ogólnie, bo są dachówki cementowe braasa, ale nie ma ceramicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Również mam wątpliwości co do tej strony, bo albo nie jest ona ostatecznie skończona albo oferta nie jest za szeroka..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2015, 00:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu jest niezmieniona, więc pewnie nie mają całej oferty braasa, a szkoda, bo byłoby porównanie z innymi firmami.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2015, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj to chyba muszą od dłuższego czasu nic nie zmieniać, bo nie ma już tam dachówek nie tylko tych nowych w technologi CISAR jak Teviva, czy Celtycka, ale i Tegalit Protegon itp. a takie dachówki powinny tam zaistnieć \;0

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

No szczególnie jak posiada się jedynie cementowe tej firmy to tegalit protegon powinien tam być

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2015, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale na szczęście Braas wyszedł teraz na przeciw klienta i stworzył możliwość zamówień online, więc u takich dystrybutorów nie trzeba będzie już szukać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

OO to o tym nie wiedziałem, jest to na ich stronie? Jak to znaleźć, pytam z ciekawości żeby to zobaczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2015, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja juz się wypowiedziałem w innych tematach na temat zielonego dachu ... Po prostu nie jest to do wykorzystania wszędzie i dla każdego. Także staram się odsunąć innych od blachy/blachodachówki bo to strzał sobie w kolano tylko odłozony w czasie. Na prawdę warto zajrzeć nas tronę z dachówkami Braas i zoabzcyć ofertę oraz cennik. Organizują także bardzo często fajne promocje , dlatego warto śledzić ich aktualności :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jeżeli chodzi o kompleksową obróbkę stali, blach stalowych, profili itp. .tj. wycinanie,gięcie wyoblanie czy też foliowanie blach z czystym sumieniem polecam znaną od lat firmę BTH IMPORT STAL z Krakowa. Korzystałam z jej usług -pełny profesjonalizm.http://www.bth.pl/pl.uslugi.html Na runku od dwudziestokilku lat

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Jeżeli chodzi o kompleksową obróbkę stali, blach stalowych, profili itp. .tj. wycinanie,gięcie wyoblanie czy też foliowanie blach z czystym sumieniem polecam znaną od lat firmę BTH IMPORT STAL z Krakowa. Korzystałem z jej usług -pełny profesjonalizm.http://www.bth.pl/pl.uslugi.html.Na rynku oddwudziestokilku lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >