dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

5 maja 2016, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno większą część stanowi zdanie żony, jednak bez nas nic nie będzie podjęte do końca. Model mogła wybrać sama, ale producenta Braas to juz ja jej podrzuciłem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2017, 03:48

Zgadzam sie: good 0 bad

NO tak ale otworzyłem jje ofertę Braas i cennik wiec sama przebierała a było w czym w końcu teraz jak doszła nowość czyli dachówka Signy w stylu francuskim jest ich już 22.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Porządny dach wymaga wyboru najlepszych opcji które mogą zapewnić nam jak najwyższe standardy. Moim daniem zamiast dachu "składaka" dużo lepiej jest wybrac dach wykonany z jednej fachowej ręki, czyli Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2017, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej, tym bardziej że teraz trwa Rozkrcona Promocja Braas, na której swoje miejsce znalazły dachowki wyprodukowane w technologii Cisar. Jeżeli jednak chcecie dokładnie się z nia zapoznać to u dysrtybutorów tej marki których znajdziecie na stronie monier.pl Oni na pewno pomogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdz oferte dachówek ceramicznych i cementowych od Braas w końcu to jeden z najlepszych producentów na naszym rynku, który jednocześnie zapewnia ogromny wybór modeli i kolorów dachówek z odpowiednimi zabezpieczeniami angoby, glazury bądź mocniejsze głazury topline.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2017, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, pod względem profesjonalizmu obsługi, wysokiej jakości dachówek oraz zastosowanych zabezpieczeń są w naprawdę ścisłej czołówce na rynku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2017, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

można tez pomalować farbą dachową https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/dachy/ tak aby to wszystko przetrwało lata

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2017, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój wybór padł na dachówkę ceramiczną. Jestem zwolennikiem klasycznych rozwiązań, także i w budownictwie. Spisuje się ono wyśmienicie! Zaleta ceramicznej dachówki jest taka, iż prezentuje się dobrze przy każdym typie budownictwa. Mój wybór padł na markę Roben, którą zakupiłem od http://www.ambit.gda.pl I to za jakie super pieniądze!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2017, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie mam na dachu łupek i bardzo go sobie chwalę. O korzyściach takiego rozwiązania można poczytać na stronie http://lupekdachowy.com/lupek-na-dach. To nie tylko coś, co dobrze wygląda, ale również przede wszystkim sprawdza się podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Ten post był edytowany przez Bakser dnia: 13 grudnia 2017, 11:21
Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2017, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No tylko łupek jest jednnak najdroższym rozwiązaniem i wtym moze być rpbolem. Dachówka ceramiczna to idealne rozwiązanie w stosunku jakość-cena dlatego śmiało moge polecić producenta Braas, bo wybór oraz jakość są na najwyższym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >