dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸

6 lutego 2018, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto w tym przypadku zastanowić się również nad łupkiem jako głównym materiale na dach ? Moim zdaniem to znakomita opcja, kilka różnych wersji kolorystycznych znajdziecie na www.CentrumLupka.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2018, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja znajoma zdecydowała się na pokrycie dachowe w technologii płytek kolczastych. Sama rozważam tą opcję i myślę nad wynajęciem tej firmy > http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary -w-technologii-plytek-kolczastych Takie wtłoczenie płytki kolczastej w drewniane elementy za pomocą pras o dużym nacisku, pozwala na stworzenie mocnej konstrukcji dachowej. Co o tym myślicie?

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 6 lutego 2018, 12:12
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2018, 04:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie numerem jeden zostaje dachówka ceramiczna i dlatego też to rozwiązanie polecam. Trwałość, estetyka oraz przystępne
ceny, to wszystko można połączyć w dachówkach Braas którzy mają już 22 modele dachówek ceramicznych i cementowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawie prezentuje się moim zdaniem dachówka ceramiczna - jakoś przemawia do mnie najbardziej. Uważam,że nadaje ekskluzywnego wyglądu, a przede wszystkim jest wytrzymała. Ja kupowałam dachówkę od http://panoramadachow.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja zdecydowałem się jednak na oficjalnych dystrybutorów Braas, ponieważ warto wiedzieć że jak jest organizowana promocja przez producenta to oni uznają właśnie wszystkie obniżki a przy dużych powierzchniach dachu można dzięki temu znacząco oszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2018, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No w takich miejscach często są dużo niższe ceny i można naprawdę poznać dokładnie dużą część dachówek od danego producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się do tego porozmawiać o akcesoriach dachowych jak membrany, izolacje czy np. systemy PV

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

No tym bardziej, że można złapać się na Gwarancję Systemową, którą wprowadził Braas do swojej oferty w 2017r.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy widzieliście również poszerzoną ofertę Braas o blachodachówki panelowe Quadro i Decra?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem i muszę przyznać, że Braas bardzo pozytywnie mnie zaskoczył wprowadzając blachodachówki do swojej oferty. Natomiast Quadro o profilu płaskim robi na mnie zdecydowanie największe wrażenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 466

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >