dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17  ▸

20 maja 2020, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie numer jeden to dachówka, ponieważ ma zdecydowanie więcej zalet, jeżeli oczywiście mamy odpowiednio przygotowaną więźbę. Cena jest może wyższa niż blachodachówka, ale w przypadku Braas jest to jednak podyktowane bardzo wysoką jakością wykonania, zabezpieczenia oraz intensywnością koloru. Jednak co do wersji panelowych Decra i Quadro też nie mam jakichś zastrzeń, tym bardziej że dają dobre warunki gwarancyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2020, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zwrócić uwagę na ofertę Braas w zakresie dachówek betonowych, ceramicznych, czy także blachodachówek panelowych Decra i Quadro. Nie brakuje propozycji, ceny są przystępne i do tego warto wspomnieć, że ten producent ponownie został Budowlaną Marką Roku 2020.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2020, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś chce budować dach to warto przeczytać ten artykuł: https://www.iloggo.pl/ile-kosztuja-oraz-kiedy -zdecydowac-sie-na-wiazary-dachowe/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2020, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachodachówka na tak! Polecam, bo jak już się człowiek zdecyduje to będzie miał ją na lata w dobrym stanie. No i jest w czym wybierać. Nam robił Regamet i jesteśmy bardzo zadowoleni!!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2020, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się w przypadku dachu postawić na Braas zarówno jeśli chodzi o pokrycie dachowe, izolacje, materiały uszczelniające, jak i skuteczne systemy hydroizolacyjne Icopal.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2020, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy zadbałeś o odpowiednie materiały na dach? Ja, po dłuższych poszukiwaniach, wybrałem te z oferty https://www.top-dach.com.pl/ , co było znakomitym wyborem. Wrażenie zrobiła na mnie przede wszystkim jakość!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2020, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o dachówkę betonową to super, że Braas zastosował trzy warstwy w technologii Cisar do tego powłoka akrylowa aby nie porastała i się nie brudziła. Piękna Teviva Cisar robi ogromne wrażenie na naszym dachu i do tego ze świetnymi warunkami gwarancyjnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2020, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A jeżeli jeszcze nie udało Wam się znaleźć dobrej propozycji w zakresie pokrycia dachowego to polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez Braas. Tym bardziej teraz, kiedy do końca stycznia trwa zimowa promocja na modele dachówek betonowych jak Bałtycka, Celtycka i Teviva Cisar. Oczywiście w najmodniejszych kolorach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2020, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o mnie, to jako dach wykorzystaliśmy blachodachówkę. Postanowiłem o wykorzystaniu tego, co podrzucili nam http://hajdukpokryciadachowe.pl/ Tym sposobem nasz dach prezentuje się teraz nowocześnie i bardziej designersko.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2020, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ważną kwestią jest również odpowiednia izolacja dachu, po to by ciepło z budynku nie uciekało i jednocześnie, żeby utrzymać odpowiedni poziom wilgotności. Z tego co zauważyłam tutaj https://www.toolco.pl/produkty/akcesoria-dach owe/membrany-dachowe/ można kupić bardzo dobre membrany dachowe. Znacie tą firmę?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >