dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

18 sierpnia 2016, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No własnie :) Sam jestem zaskoczony, chociaż Topas na prawdę jest pięknym rozwiązaniem. Dachy pokryte tą dachówką od razu zwracają uwagę szczególnie w przypadku tych glazurowanych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2016, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom na pewno wygląda dostojniej z dobrą dachówką, ale nie chodzi tu o sam wygląd tylko trwałość, względy akustyczne i koszty, ponieważ nie wymaga później żadnej pracy. Blacha natomiast zdzierania farby, malowania, zabezpieczania przed korozją itd. Wydaje mi się, że jak już jest taka promocja na dachówki Premium to żal nie skorzystać, jeżeli oczywiście ktoś potrzebuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie odpowiedniego materiału na swój dach,to koniecznie polecam odwiedzić także stronę www.DachyZulawy.pl gdzie możecie liczyć na pomoc i porady fachowców z doświadczeniem w tej branży,zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja śmiało w temacie dachowek mogę polecic firme www.dachstyl-ryki.pl maja bardzo szeroki wybor oraz sluza pomocna rada

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat teraz rządzi Braas i jego dystrybutorzy, ponieważ Dachobranie 2016 rozkwita na jesień. Jest ogromny wybór modeli w kolorach słonecznej jesieni :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2016, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nic u nich nie jest dziełem przypadku. Warto sprawdzając ofertę Braas z dachówkami na promocji sprawdzić również opis poszczególnych modeli. Na prawdę można się zdziwić jak wiele urozmaiceń zostaje w niej zastosowanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A najlepiej, jeżeli już jesteście bardziej poważnie zainteresowani to sprawdzić listę dystrybutorów Braas na monier.pl i wybrać się aby poznać konkretny obniżki.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2016, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam stronę http://panoramadachow.pl/ , tutaj znajdziecie pełny wybór dachów. Firma to bezpośredni importer i autoryzowany dystrybutor wielu pokryć dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro autoryzowany dystrybutor to dobrze byłoby sprawdzić przed wyjazdem, czy uznają Dachobranie 2016, bo dla klienta to na prawdę super możliwość posiadania dachówki betonowej w cenie prawie jak blachodachówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętajmy aby sugerować się nie tylko samą ceną, ale i również jakością danego materiału jaki wybierzemy na dach,tak ab w praktyce był on solidny oraz przetrwał przez lata. Zaglądaliście już może na DachyZulawy.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >