dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

18 października 2016, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

proponuję przed zakupem dachówki sprawdzić opinie na jej temat, sprawdzić bardzo ważny element taki jak temperatura wypieku , bo te wypiekane w wyższych temperaturach mają dużą twardość , co nie zawsze się podoba wykonawcom ( ci dobrzy wiedzą że świadczy to o wysokiej jakości ceramiki) bo nastręcza dużo kłopotu przy wierceniu otworów i jej cięciu a jest to nieuniknione; polecam dachówki sprawdzonej firmy Nelskamp-Nibra, jestem z niej bardzo zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2016, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio wyszła spora afera producenta dachówek na C, gdzie klient otrzymał dachówki najgorszej jakości powykrzywiane jakby odrzuty i nie chcieli mu zwrócić kosztów zakupu. Dlatego warto ufać tylko tym najlepszym. Ja osobiście z Braas nie miałem żadnego problemu, bo dekarz nie kazał dokupować dodatkowo kolejnych dachówek, a kilka jeszcze mam na wszelki wypadek uszkodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2016, 02:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Na etapie budowy dachu, należy zwrócić uwagę na prawidłowe wykonanie połaczenia izolacji pionowej ścian z izolacją dachu.Najważniejsze zasady przy wykonywaniu takich prac to:
1. w pierwszej kolejności wykonujemy izolacje ścian zewnętrznych ale w taki sposób aby elementy izolacyjne np. płyty styropianowe miały bezpośredni kontakt z wiatroizolacją, niemniej jednak nie mogą dotykać pokrycia – musi zostać przestrzeń wentylacyjna wytworzona pod pokryciem
2. następnie układamy warstwy dociepleniowe – najczęściej wełnę mineralną lub inny materiał ale w taki sposób aby nie powstała przerwa w ciągłości izolacji – znaczne utrudnienie stanowi murłata leząca na murze a będąca niezbędną konstrukcją dachu
3. odwrotna kolejność może spowodować trudności w uszczelnieniu obszaru za murłatą – zamontowanie zbyt dużej ilości wełny spowoduje odpychanie płyt styropianowych podczas klejenia a z kolei za mała ilość wełny- osłabienie termiczne węzła
4. Ponadto wszystkie prace powinny być wykonane starannie, a przy zastosowaniu wełny zasada „na wcisk” przynosi odwrotny skutek niż by można się spodziewać – wełna bardzo dobrze izoluje ale w stanie rozprężonym a nie ściśniętym.
5. niewłaściwie wykonane prace niestety kończą się poważnym remontem wewnętrznym lub rozbiórka pokrycia dachowego.
Schemat takiego prawidłowego rozwiązania jest dostepny na stronie http://knauf-industries.pl/program,showroom,s tyropiany-zastosowania.html

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne porady, ale jednak to powinni wiedzieć firmy które się tym zajmują. My musimy jednak tego dopilnować również. W przypadku wyboru pokrycia dachowego również najlepiej doradzić się certyfikowanych dekarzy np. z Braas jaka najlepsza opcja będzie w naszym przypadku

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2016, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

albo lepiej z Baudera, Bauder bardzo dobra i porzadna firma, w Polsce chyba jedna z lepszych od dachów i izolacji dachow a chyba wazniejsza jest nawet na izolacja zeby pozniej nie musiec co chwile wolac ekipy do poprawek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2016, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja słyszalem niedawno o dośc nietypowym rozwiązaniu jak zielony dach. Spotkaliście się z czymś takim już? Mam na myśli to http://www.xeroflor.pl/zielone-dachy.php .

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj macie ogromny wybór dachów http://panoramadachow.pl/ :) warto sobie przejrzeć i porównac oferty na tej stronce.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2017, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Oraz cennik Braas od razu na stronie monier.pl i również tam sprawdzić mapkę rozmieszczenia ich dystrybutorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2017, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dystrybutorów Braas jest wystarczająco dużo zeby sie udać i zamówić dobrą dachówke, którą zresztą możesz wybrać na ich stronie, ja tak zrobiłem i od razu poszedłem z tym co chce także sprawa poszło dużo szybciej jak wiesz czego chcesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2017, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że najlepszą opcją będzie zdać się na firmę która posiada niezbędne doświadczenia w kwestii pokryć dachowych, na DachyZulawy.pl zawsze możecie liczyć na naszą fachową pomoc i porady, to samo dotyczy równiaż wyboru okien dachowych, mamy pod tym względem niezbędne doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >