dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

23 sierpnia 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, ale przy wyborze dachowki i odpowiednio zrobionej więźbie na szczęscie nie będzie trzeba rozbierać dachu. Jeżeli ktoś jeszcze szuka pokrycia to warto pamietac że ostatnie dni do 31 sierpnia zostaly i wtedy kończy się Rozkręcona Promocja od Braas

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2017, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Trwały dach możliwy jest dzięki użyciu najlepszej jakości dachówki a taką możesz złapać teraz na Rozkręconej Promocji tylko, że pozostało nie wiele czasu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No dziś już się kończy, ale kto wie ja licze jeszcze na Jesienne Dachobranie 2017 :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dachów to właśnie najtrwalszym pokrcyeim jest dachowka. U mnie wybór padł an rozwiązanie betonowe od Braas dokładniej to Teviva Cisar z podwójna powłoka Lumino

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2017, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanim wybierzemy projekt zastanów się też jakis dach chcesz miec. Ostatnio coraz bardziej popularne są płaskie dachy, Widziałam już kilka takich domów i wygladają fajnie. Z tego co widziałąm tutaj http://plaskidach.pl/ wykonują takie dachy. To bardzo nowoczesne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2017, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kordiani33 napisał: Z dachów to właśnie najtrwalszym pokrcyeim jest dachowka.

Jak najbardziej, tyle tyko, że jest kilka rodzajów dachówek i każda różni się trwałością i nie tylko. U nas w Polsce, najpopularniejsza nadal jest dachówka ceramiczna, ale już w Skandynawii, bardzo popularnym pokryciem dachu jest dachówka kompozytowa Tileco, która wygląda jak ceramiczna, ale jest lżejsza i łatwiejsza w obróbce.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze jest dachówka betonowa, która również może być świetnym pokryciem. Warto zwrócić na rozwiązania technologii trójwarstwowej Cisar.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2017, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakis czas temu dowiedzialam się o czymś takim jak zielony dach :) I strasznie mnie to zaciekawiło, poczytałam więcej na http://www.xeroflor.pl/ i chyba juz wiem jaki dach będzie na moim przyszłym domu!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie zielony dach to nie jest fajne rozwiązanie i jeżeli już to wolę zrobić dach dwuspadowy który będzie na pewno trwalsze i co ważne dużo tańszy wykorzystując dachówkę ceramiczną bądź cementowa Braas

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2017, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jednak bym od tego pomysłu odszedł. drogie i cięzkie w utrzymaniu rozwiązanie. Lepiej zainwestować raz w lepszy dach np. z pokryciem dachówką ceramiczną Turmalin i mieć spokój do końca życia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >