dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

23 lutego 2020, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeśli będziecie na etapie poszukiwań odpowiedniego pokrycia na dach to koniecznie sprawdź propozycję od Braas, ponieważ przede wszystkim mają 23 modele dachówek w tym dodatkowo 2 modele blachodachówki panelowej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2020, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzaliście już może blachodachówki panelowe od Braas? Jeżeli nie, to polecam zwrócić uwagę na propozycje jakie przygotowali, a szczególnie model Quadro, który został wykonany na profilu płaskim i co ważne dostępny jest również w kilku wersjach kolorystycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2020, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą materiałów dachowych. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to polecam wam skontaktować się z https://www.top-dach.com.pl/ Oni mają szeroką ofertę i niskie ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto zastanowić się właśnie nad lżejszym pokryciem, a dokładnie porządną i trwałą blachodachówką panelową. Wszystkie rodzaje tych pokryć oczywiście znajdziesz na stronie producenta Braas. W tym także wszystkie potrzebne akcesoria dachowe do stworzenia pięknego dachu na wiele długich lat z pominięciem problemów technicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2020, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szczerze powiem, że ze względów finansowych chciałbym póki co uniknąć wymiany dachu bo wiem że to ostateczność. Na stronie https://www.proof-tech.com/wymiana/ znalazłem firmę, która trudni się wymianą dachów. Z tego co wyczytałem to również konserwują, uszczelniają i naprawiają dachy. Zobaczymy co powiedzą. Mam nadzieję, ze znajdą na ten dach jeszcze n=inne rozwiązanie niż wymiana.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2020, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalny dach to przede wszystkim taki wykonany z solidnych i trwałych materiałów. To bardzo ważny element domu, wiec, zeby mieć pewność,że jest dobry jakościowo, należy wybierać dotawców zaufanych i polecanych przez innych. W 100% możecie zaufać firmie http://thermo-roof.com/! Są specjalistami w branży i dostarczają wysokiej klasy rozwiązania dachowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2020, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii natomiast jeżeli chodzi o wybór pokrycia to koniecznie zwróć uwagę na ofertę Braas, ponieważ mają szeroki wybór modeli blachodachówek jak i dachówek ceramicznych i cementowych. Jednocześnie będziecie mogli liczyć na przystępne ceny, pełne wsparcie i listę sprawdzonych certyfikowanych dekarzy działających pod ich marką.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2020, 05:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję pracę na wysokościach to polecam skontaktować się z firmą http://alpinizmprzemyslowy.com.pl/#uslugi . Firma oferuję serwis elewacji budynków,prace montażowe, alpinistyczna obsługa budów i tym podobne.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2020, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie rację. Właśnie na etapie wyboru materiału trzeba już zaplanować, jakie będzie okno dachowe, wtedy zdecydowanie prościej jest zrobić montaż. Ja ze swojej strony mogę polecić Fakro Super Trio. Zestaw okno, kołnierz, markiza. Wszystko do siebie dopasowane, praktyczne i co najważniejsze nawet dla amatora łatwe w montażu

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2020, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem blachy na dachu. Jest tańsza (w sensie jako całość, razem z więźbą itd.), równie estetyczna (a czasami nawet bardziej, np. panele na rąbek), szybsza w montażu... No generalnie wiele zalet ma :) Osobiście mam na swoim dachu blachę od Regamet, który niezmiennie sobie chwalę!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >