dachy.wszystko o dachach.opinie

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

8 czerwca 2020, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W pełni się zgadzam z opiniami poprzedników i muszę przyznać że jeżeli chodzi o jakość materiałów wyposażenie to tutaj Braas bez dwóch zdań jest moim typem numer jeden ze względu na jakość wykonania produktów, przystępne ceny i do tego porządne warunki gwarancyjne zarówno w zakresie dachówek, blachodachówek jak i innych materiałów izolacyjnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2020, 00:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W sprawie solidnej firmy dekarskiej odsyłam was do firmy Dachlux, współpracują ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi i ciesielskimi. Tu sprawdźcie obie szczegóły https://www.dachlux.pl/ U nas ekipa od nich zajmowała się wykonaniem dachu i super się spisali, jesteśmy w 100 % zadowoleni z ich usług. W Dachlux kupicie tez pokrycia dachowe, okna dachowe czy systemy termoizolacji dachów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2020, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, iż kluczem do sukcesu jest wybranie dachówki , która będzie się pięknie prezentować przez jak najdłuższy okres czasu. Dachówka blaszana, z oferty https://www.pimar.pl/ okazała się wyborem w sam raz.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2020, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie jak najbardziej warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości materiały dachowe, typu dachówki ceramiczne i cementowe, które jednocześnie pięknie prezentują się przez długie lata i do tego objęte są aż 30 letnia gwarancja oraz możliwością skorzystania z opcji Gwarancji Systemowej, która obejmuje każdy element dachu przez 15lat. No i też ze współpracą Icopal stworzyli wysokiej jakości hydroizolacje dachowe

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2020, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o pokrycie dachowe to polecam zwróci uwagę na propozycje od Braas, tym bardziej ze wprowadzili również blachodachówki panelowe Decra i Quadro które zaskakują nowoczesną technologią, jakością i dostępnymi modelami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2020, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii pokryć dachowych, zdecydowanie zalecam zgłosić się w tej kwestii do specjalistów. Za pokrycie dachowe, znajdujące się na moim nowym domu odpowiadają www.expresdach.pl Ta jakość robi wrażenie!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2020, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ten moment zdecydowanie jestem za producentem Braas który jest jak najbardziej godny uwagi i montażu. W naszym przypadku natomiast świetnie sprawdziła się dachówka ceramiczna którą również mogę polecić, bo mają ponad 15 modeli w szerokim wyborze kolorów i każda zabezpieczona angobą bądź glazurą.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2020, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy nie lepiej będzie po prostu wybrać porządne i trwałe pokrycie do których należy dachówka ceramiczna bądź cementowa Braas. Mają ponad 20 modeli i do tego 2 w zakresie blachodachówek panelowych czyli Decra i Quadro jeżeli mówimy tutaj o lekkim pokryciu dachowym na lata. No i teraz trzeba wspomnieć, że Braas wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów organizując promocję zimową na 3 modele w technologii Cisar do końca stycznia!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >