dachy.wszystko o dachach.opinie

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

2 lutego 2011, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną. Zajmujemy się głównie kryciem dachów lub budowaniem całych hal.Mamy wykwalifikowaną ekipę, która zajmie się Twoim dachem w profesjonalny sposób. Prowadzimy okresowe sprawdzenie stanu technicznego dachu, usunięcie wszelkich istniejących usterek i przygotowanie do sezonu, udrożnienie, oczyszczenie rynien i rur spustowych, umocowanie obróbek blacharskich, poprawienie dachówek, oczyszczenie wraz z zabezpieczeniem powstałych korozji oraz niezbędne naprawy do prawidłowego funkcjonowania dachu. Zajmujemy się również myciem dachów, robieniem płotków przeciwśniegowych i ich montażem, zrywaniem eternitu. Chcesz dowiedzieć się jak załatać dziurę lub naprawić dach samemu? Zadzwoń! 504-08-08-43 lub wejdź na naszą stronkę www.serwisdachowy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2019, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór pokrycia dachowego to najlepszą opcją będzie jednak dachówka m.in Rubin 13V który zaskakuje jakością wykonania, intensywnym kolorem na całej powierzchni oraz odpowiednimi zabezpieczeniami przed zabrudzeniami oraz porastaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2019, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zeszłej wiosny wziąłem się w końcu za remont dachu, a dokładniej to za wymianę pokrycia na dachu. Na szczęście, wbrew temu, czym niektórzy mnie straszyli, okazało się to prostsze niż by się mogło wydawać. Ale chyba głównie z tego względu, że krokwie były zdrowe, a na pokrycie dachu wybrałem dachówkę z kompozytu - http://www.tileco.pl/.Jest to lekka dachówka, która ma bardzo dobre parametry jeśli chodzi o wytrzymałość na warunki atmosferyczne, jak również jeśli chodzi o mechaniczne uszkodzenia (po prostu dachówka się nie tłucze). Natomiast sam montaż takiej dachówki jest wyjątkowe proste i szybkie - trzeba mieć wkrętarkę i wkręty. kompozytu okazał sie banalnie prosty - wystarczyła wkrętarka i dobrej jakości wkręty i to naprawdę wszystko.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2019, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

To warto w takim razie również wybrać dobrej jakości dachówki oraz pozostałe akcesoria dachowe. Dlatego ja ze swojej strony mogę śmiało polecić abyś w wolnej chwili odwiedził ofertę producenta Braas, który wyróżnia się na pewno szerokim wyborem dachówek, membran, izolacji i jednocześnie zapewniając przystępne warunki gwarancyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2019, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z robieniem dachu zawsze mam bardzo dużo problemów. Taki jestem i się nie zmienię.

_________________________________________________
podsłuch do telefonu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2019, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma być to dach na lata to zdecydowanie warto abyś postawił jednak na dachówkę ceramiczną bądź cementową, a moim zdaniem zdecydowanie największy wybór modeli znajdziesz w ofercie Braas, które oprócz tego wyróżniają się jedną z najniższych nasiąkliwości, dobrym wykonaniem i odpowiednimi zabezpieczeniami przed zabrudzeniami oraz porastaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wydaje mi się dodatkowo wspomnieć, że wiele ciekawych materiałów na temat wykonania dachu itd. znajdziesz na kanale Youtube Braas także warto do nich zajrzeć, bo może tam znajdziesz to czego szukasz i jednocześnie poszerzysz zakres swoich umiejętności przy wykonywaniu prac dekarskich i wybierzesz najlepsze materiały do jego wykonania.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2019, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które rozglądają się za solidnymi materiałami do budowy dachu polecam zajrzeć na stronę www.top-dach.com.pl Jest to firma z okolic Warszawy, która posiada szeroką ofertę materiałów dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem większym zwolennikiem dachówki np. betonowej Cisar, ale jeżeli chodzi o blachodachówkę to ze swojej strony mogę polecić Ci abyś sprawdził równiez model Quadro bądź Decra Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2019, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio sam sporo czasu spędziłem, nim znalazłem miejsce gdzie będę mógł kupić dachówkę w dobrej cenie. Polecono mi hurtownię Ambit i to był strzał w dziesiątkę. Samych pokryć do wyboru do koloru, a ceny naprawdę zachęcające.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 110

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >