dekoracje dodatki aranzajce

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

9 lutego 2023, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowny Panie,
Przy zmianie koloru rekomenduję zastosować farbę podkładową, np. Śnieżka Grunt. Zastosowanie podkładu zwiększy wydajność i poprawi krycie farb nawierzchniowych, wyrówna chłonność oraz ujednolici podłoże. Śnieżka Grunt jest wydajna, łatwo się rozprowadza, nie chlapie podczas malowania, zapewnia oddychanie ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2023, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam sprawdzonej firmy z branży architekt wnętrz Warszawa. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która zaprojektuje moje nowe mieszkanie. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie Pogotowie Wnętrzarskie. Więcej informacji o firmie na stronie https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2023, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na przyklad bardziej lubię takie nowocześniejsze wnętrza, więc np. efekt betonu jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Jest sporo ciekawych rozwiązań, np. tynk modelowany TSS 05 Foveo-Tech. Jest cienkowarstwowy, nie zabiera miejsca, nie obciąża ścian, do tego można go aplikować samodzielnie, a tym samym oszczędzić. Dobrze współgra z innymi materiałami

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2023, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie sobie płytki ręcznie formowane Vandersanden. Można je nabyć w Klinkierbud. Uważam, że to bardzo dobre i ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu szybko uzyskamy odpowiedni efekt

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2023, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację. Też mi sie podobają takie płytki, zwłaszcza w cieplejszej kolorystyce. Już na pierwszy rzut oka widać, że materiał jest po prostu solidny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2023, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwracam ogromną uwagę na jakość wyposażenia, z którego korzystam w mojej restauracji. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszym wyposażeniem dla gastronomii i domu, w tym np. porcelana do gastronomii .

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2023, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo, na stronie https://kingklinker.com/ możemy sprawdzić aranżacje z wykorzystaniem tradycyjnego klinkieru. Klinkier jest materiałem ponadczasowym, uniwersalnym i praktycznym. Płytki można układać na różnych podłożach, w różnych pomieszczeniach

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 67 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ara... Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksy...
  • Malowanie mebli sosnowych Liczba postów: 15 Grupa: Ekspert ara... Interior ideas are always creative to bring comfort to everyone. It's like me playing stumble guys, so much fun

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >