dekoracje dodatki aranzajce

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

16 kwietnia 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Mała architektura którą można znaleźć w Pro City jest zawsze odświeżana jako oferta. Nie to co widzimy w pierwszym poście.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 19:04
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2015, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio natrafiłam na firmę posterilla.pl. Mają super plakaty, które będą idelaną ozdobą każdej ściany. Znajdziecie również plakat do dziecięcego pokoju. Kolorowy w formie krzyżówki,gdzie hasło tworzy imię dziecka:) Można wybrać z pośród kilkunastu propozycji.

Ten post był edytowany przez magda906 dnia: 7 maja 2015, 10:52
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2015, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Grafiki są teraz bardzo modne, można stworzyć z nich niepowtarzalną aranżację ściany niewielkim kosztem. Świetnym dodatkiem mogą być również designerskie zegary ścienne np. http://www.strefaulubiona.pl/zegar-na-sciane- cc1801-18x18cm-lub-48x48cm-moderntime-p-1518.html Wbrew pozorom mało istotne dodatki, podczas urządzania mieszkania mają kluczowe znaczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że bardzo fajnym elementem dekoracyjnym mogę być naklejki na ścianę. Teraz jest to bardzo popularne. Może dlatego, że są tak różnorodne i potrafią w bardzo ciekawy sposób zmienić cały wygląd pokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2015, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki są moim zdaniem kiczowate,polecam skupić się na kamieniu dekoracyjnym lub cegle ozdobnej,to wg mnie najlepsze rozwiązanie i znakomicie sprawdzi się w każdym salonie,ciekawe wzory znajdziecie na
wwww.Kamieneo.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2015, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ma się ładną ścianę, nawet z naklejkami, to warto żeby nie sterczał z niej jakiś biały włącznik do światła, jak z klatki schodowej bo psuje się cały efekt. warto żeby takie rzeczy jak te włączniki, czy gniazdka sobie podobierać pod kątem całego wnętrza, są porządne (i Polskie!)firmy, np. Opel, które mają wybór z różnych kolorów i serii i można to sobie razem wszystko ładnie skomponować

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2015, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ospel* hehe chyba trochę mnie poniosło z tym oplem :PP

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o ciekawych dodatkach i aranżacjach mieszkania,to zawsze warto postawić na styl nowoczesny oraz krzesła fotele właśnie w takim klimacie,które również stanowią ozdobę do mieszkania Ich szeroki wybór znajdziecie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem zwolennikiem sztukaterii. DLa mnie to doskonały pomysł na wnętrze. Kto się nad tym zastanawia, to polecam zajrzeć na http://sztukateria24.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj,że sztukateria nie sprawdzi się tak jakbyśmy tego oczekiwali w każdym wnętrzu,czy też w szczególności w pokoju dziennym,miej ten fakt na uwadze. Ja w dalszym ciągu proponuję kamień ozdobny,to naprawdę znakomita dekoracja i do tego nie droga.

www.Kamieneo.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >