dekoracyjne grzejniki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

30 września 2011, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Filip.Ru]Gten grzejnik to bajka, moje pytaie jest tylko takie? jak to
ogrzewa pomieszczenie gdy porownamy z innym odbiornikiem,
plytowy ewentualnie podlogowka?

Powiem Ci szczerze, że nie wiem. Trzeba by się zapytać bezpośrednio w sklepie. Ale myślę, że w łazience - oczywiście jeśli nie jest mega rozmiarów - jest naprawdę ciepło:)

Wiesz, tak jak powiedział @iciesla - producenci sprzedając takie cuda muszą to brać pod uwagę. Ludzie, jak widać, coraz częściej zwracają na to uwagę.
Ostatnio w badaniach społecznych wyszło, że w Polsce przestała już liczyć się tak bardzo cena, ale jakość i funkcjonalność.
Producenci też muszą się tym wymaganiom podporządkować, inaczej nic nie sprzedadzą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2011, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

oj ja chyba też, mogłabym przeczekac całą zimę bez grzejnika, żeby mieć potem takie cudeńko!!! zartuje oczywiście, ale pomysl i projekt pozytywnie mnie zaskoczyl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2011, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

oj ja chyba też, mogłabym przeczekac całą zimę bez grzejnika, żeby mieć potem takie cudeńko!!! zartuje oczywiście, ale pomysl i projekt pozytywnie mnie zaskoczyl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

no to rewelacyjnie, chociaz szkoda ze to tylko projekt, z pewnoscia bym sie skusila, licze na realizacje projektu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2011, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie tylko Ty :))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2011, 01:02

Zgadzam sie: good 0 bad

oprócz jakości i funkcjonalności ludzi zaczynają coraz większą uwagę przywiązywać do designu. Każdy chce mieć stylowo urządzone cztery kąty, więc każdy szuka oryginalności w dodatkach, kolorach, urządzeniach itp

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2011, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

no skoro np ktos robi remont maluje mieszkanie, wymienia meble a ma grzejnik sprzed 30lat to wiadomo ze go wymieni, tak zeby pasowal do reszty czyli dodatkowo ladnie wygladal :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2011, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, projekt to narazie, ale wiecie, jak to jest, do produkcji prędzej czy pozniej wprowadzą, a zeby bylo prędzej, to trzeba ich zwyczajnie ponaglać;)...to jak? piszemy maile kazdy z osobna do termy o wprowadzenie grzejnika?;D

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2011, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne ze tak, ja jestem za, bo sama bym z checia widziala taki u siebie w domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2011, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam sie z toba Anna, jesli juz robic remont to wymienic wszystko a tym tez oczywiscie grzejniki :) a co do maila ja też się dołącze! :D jak zbierze nas sie wieksza grupa to moze cos z tym zrobia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >