deski elewacyjne imitacja drewna okładzina elewacyjna

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

29 lipca 2016, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich miłośników wzoru drewna na elewacji.
Chcę częściowo wykończyć elewację domu tzw deską elewacyjną a bliżej imitacją drewna na elewację. Przerobiłem już chyba wszystkie tematy i oferty w tej dziedzinie i w grę wchodzi tylko oferta firmy PLASTMAKER - robią szereg imitacji drewna z różnych materiałów - do wyboru mam aludeskę - wzór drewna na aluminium, deskę styropianową oraz okładzinę elewacyjną PLASTERTYNK . Obecnie rozważam czy deska styropianowa STYRODESKA czy okładzina elewacyjna PLASTERTYNK
Wstępnie skłaniałem się ku desce styropianowej sądząc że zaoszczędzę na kleju stosując klej mineralny, jednakże cenna porada ze strony PLASTMAKER wybiła mi go z głowy. Ostatecznie zdecydowałem sie na elastyczną deskę elewacyjną PLASTERTYNK i jestem bardzo zadowolony z osiągniętego efektu i gorąco polecam ten produkt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Michitar napisał: Witam wszystkich miłośników wzoru drewna na elewacji.

Chcę częściowo wykończyć elewację domu tzw deską
elewacyjną a bliżej imitacją drewna na elewację.
Przerobiłem już chyba wszystkie tematy i oferty w tej
dziedzinie i w grę wchodzi tylko oferta firmy PLASTMAKER -
robią szereg imitacji drewna z różnych materiałów - do
wyboru mam aludeskę - wzór drewna na aluminium, deskę
styropianową oraz okładzinę elewacyjną PLASTERTYNK . Obecnie
rozważam czy deska styropianowa STYRODESKA czy okładzina elewacyjna PLASTERTYNK

Wstępnie skłaniałem się ku desce styropianowej sądząc
że zaoszczędzę na kleju stosując klej mineralny,
jednakże cenna porada ze strony PLASTMAKER wybiła mi go z głowy.
Ostatecznie zdecydowałem sie na elastyczną deskę
elewacyjną PLASTERTYNK i jestem bardzo zadowolony z
osiągniętego efektu i gorąco polecam ten produkt


ja znam i mogę polecić deski Tabulo - nie jest ona sama w sobie tania,ale za to jako jedyna jest certyfikowana. W porównaniu do naturalnego drewna (bo tutaj koszty związane z montażem, konserwacją i utrzymaniem tego dochodzą), zastosowanie takiej imitacji drewna jest w podsumowaniu tańsze (bo kładzie się raz i nie trzeba tego konserwować). Także wychodzi relatywnie taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2018, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest raczej temat dla specjalisty w tej dziedzinie. Przynajmniej moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2020, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dyskusja w tym wątku nie jest za dobra.Jakby wpisów było więcej to dyskusja była by lepsza.

_______________________________________________
twoje-okna.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >