dobre drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

20 lipca 2020, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre drzwi można kupić w firmie dobredrzwi.pl :-) To firma, która mieści się w Bykowie, ale ma różne oddziały i obejmuje swoim zasięgiem niemal całą Polskę, więc warto. A wybierać można spośród topowych producentów drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2020, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje ulubione drzwi wewnętrzne pochodzą od www.omikronkoszalin.pl W ostatniej chwili zdecydowałem się na ten zakup, a zalecił mi go znajomy. Dobrze, że go posłuchałem gdyż mój dom sporo przez to zyskał!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2020, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Veslen napisał: Dobre drzwi można kupić w firmie dobredrzwi.pl :-) To
firma, która mieści się w Bykowie, ale ma różne
oddziały i obejmuje swoim zasięgiem niemal całą Polskę,
więc warto. A wybierać można spośród topowych
producentów drzwi.


Plus za dużą ofertę producentów i to, że są tam różne produkty z różnych kategorii np. DRE, Erkado i Pol-Skone wyprodukują podobne jakościowo drzwi różniące się dość istotnymi niuansami ale nadal to jedna grupa drzwi. Różnice są istotne jak ktoś zwraca na takie rzeczy szczegóły - np. w Erkado można zamówić drzwi z lakierowaną ościeżnicą w rewersie, a w niektórych firmach w rewersach można zamawiać tylko ościeżnice w okleinie.
To samo CAL czy Stolpaw - małe ale istotne różnice w drzwiach. No i do tego dobrze, że widać tam ciągle jakieś szkolenia co ja osobiście bardzo cenię u mojego pracodawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2020, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda tylko 4 producentów i każdy ma drzwi z MDFu. Plus za to, że chociaż firmy maja porządne w ofercie - Erkado i Porta mówi jakością same za siebie. Szkoda tylko, że nie ma drzwi drewnianych u nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2020, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się, skoro tyle wiecie na ten temat, czy może ktoś z was mógłby mi doradzić gdzie najlepiej jest wybrać się po drzwi łomża. Jeśli znacie jakąś dobrą i sprawdzoną firmę, będę wam wdzięczny za namiary na nią

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2020, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukaj firmy oferującej drzwi z montażem. Dziękitemu będziesz mógł kupić sobie je na 8% vat. Plus taki, że albo masz drzwi tańsze albo możesz kupić sobie np. drzwi w lepszej okleinie. Popatrz nawet proste wyliczenie dla popularnych Magnolii z Erkado.
449zł skrzydło + 23% vat=552,27zł + montaż 100zł+8%vat = 108zł = całość 660,27zł brutto

To jest cena podstawowej okleiny. Teraz mocniejsza okleina Premium + montaż ale na 8% VATu wszystko.
539zł netto za skrzydło + 100zł netto za montaż +8%vat na całość = 690,12zł brutto
Realnie masz +30zł brutto do 1 sztuki skrzydła i masz je w dużo mocniejszej okleinie. Warto w ten sposób szukać salonu gdzie kupić ale i też zamontują Ci drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2021, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

tinder login, tinder app
browse tinder for free

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2021, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie jeśli chodzi o ofertę https://drewnianedrzwi.com/ to potwierdzam, że mają tych rożnych propozycji bardzo dużo i między innymi są dobrze przygotowani jeśli chodzi o drzwi drewniane więc jak dla mnie pod tym kątem ta oferta zdecydowanie się wyróżnia i myślę, że warto się na ich propozycje zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2021, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wstawiłem w pubie takie drzwi http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-wewnetrzne.htm l i świetnie się sprawdzają. Myślę, że zapewniają większą prywatność, jakby to dziwnie nie zabrzmiało. Po prostu doskonale wydzielają przestrzeń. Dogadałem się z producentem, też na montaż, więc tutaj możesz trochę zaoszczędzić moim zdaniem. Dużo możliwości regulacji. Odpowiednio zabezpieczone, klamki chodzą płynnie, zawiasy solidne, wszystko sprawdziłem. Marka godna zaufania. Też na Allegro możesz potwierdzić o nich pozytywne opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2021, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wewnętrzne drzwi drewniane okazały się tym, za czym rozglądaliśmy się przez tyle czasu. Przede wszystkim chodziło tutaj konkretną jakość , która absolutnie sprostała moim wymogom na tym polu. Rozwiązania zaproponowane przez http://bona.pl/drzwi.html to dokłądnie to, czego szukaliśmy my i nasz nowy domek!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >