dobre drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

3 lipca 2020, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi na pewno trzeba dopasowac do pomieszczenia i do tego jest też potrzebny odpowiedni zamek i klamki. Wybór takich rzeczy jest tutaj https://rawos.pl/ . Możecie tam znaleźć ich bardzo dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2020, 19:23

Nigdy bym nie pomyślał, że znalezienie odpowiednich drzwi będzie tak skomplikowanym procesem.Trochę czasu poświęciliśmy na poszukiwania, ale w końcu się udało - realizacją zadania zajęli się www.sylmag.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2020, 21:23

Dobre drzwi można kupić w firmie dobredrzwi.pl :-) To firma, która mieści się w Bykowie, ale ma różne oddziały i obejmuje swoim zasięgiem niemal całą Polskę, więc warto. A wybierać można spośród topowych producentów drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2020, 20:53

Moje ulubione drzwi wewnętrzne pochodzą od www.omikronkoszalin.pl W ostatniej chwili zdecydowałem się na ten zakup, a zalecił mi go znajomy. Dobrze, że go posłuchałem gdyż mój dom sporo przez to zyskał!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2020, 13:24

Użytkownik Gość: Veslen napisał: Dobre drzwi można kupić w firmie dobredrzwi.pl :-) To
firma, która mieści się w Bykowie, ale ma różne
oddziały i obejmuje swoim zasięgiem niemal całą Polskę,
więc warto. A wybierać można spośród topowych
producentów drzwi.

Plus za dużą ofertę producentów i to, że są tam różne produkty z różnych kategorii np. DRE, Erkado i Pol-Skone wyprodukują podobne jakościowo drzwi różniące się dość istotnymi niuansami ale nadal to jedna grupa drzwi. Różnice są istotne jak ktoś zwraca na takie rzeczy szczegóły - np. w Erkado można zamówić drzwi z lakierowaną ościeżnicą w rewersie, a w niektórych firmach w rewersach można zamawiać tylko ościeżnice w okleinie.
To samo CAL czy Stolpaw - małe ale istotne różnice w drzwiach. No i do tego dobrze, że widać tam ciągle jakieś szkolenia co ja osobiście bardzo cenię u mojego pracodawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2020, 10:55

Co prawda tylko 4 producentów i każdy ma drzwi z MDFu. Plus za to, że chociaż firmy maja porządne w ofercie - Erkado i Porta mówi jakością same za siebie. Szkoda tylko, że nie ma drzwi drewnianych u nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie drzwi zewnętrzne? Liczba postów: 533 Grupa: Montujemy o... Samo miejsce zakupu nie wiele mówi o jakości drzwi. W markecie też są dostępne firmy takie jak Erkado, Porta, Dre i chyba nawet Invado. Jakość tych drzwi jest b...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 617 Grupa: Montujemy o... Ja od zawsze byłem wielkim zwolennikiem okien drewnianych. Sam zdecydowałem się na model Softline w kolorze mahoniowym od firmy www.debo.pl. Okna wyróżniają się...
  • okna pcv Liczba postów: 119 Grupa: Montujemy o... Jeśli chodzi o okna, to jeszcze ważniejsza niż firma jest ich regulacja. Jeśli chcecie poczytać o tym jak wykonać regulowanie okien to polecam bloga DAKO. Ja sa...
  • Bramy garażowe Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Dzień dobry, poszukuję dobrej jakości bramy do garażu, wstępnie myślałam o zakupie w tym sklepie:bramy rzeszów, ale nie jestem jeszcze stuprocentowo zdecydowana...
  • Rolety zewnetrzne? Liczba postów: 163 Grupa: Montujemy o... Szukam sprawdzonej firmy z branży rolety zewnętrzne ceny Poznań. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone? Do tej pory wyszukałam firmę Rolo-Styl. Czy ktoś zamawia...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16180 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >