dostawcy armatury

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

4 listopada 2015, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

jakich polecacie dostawców armatury?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2015, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystam z usług dostawcy armatury przemysłowej http://www.mowta.com.pl/ mają w ofercie wyroby bardzo dobrych producentów, którzy specjalizują się w dostarczaniu produktów dla różnych branż

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2019, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam poczekam jak trochę więcej osób wypowie się w tym wątku.Z tego powodu naprawdę będę bardzo zadowolony.

_________________________________________________
sklep akcesoria kuchenne

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?
  • Co na taras? Liczba postów: 52 Grupa: Innowacje w... Taras dobrze zabudować wiatą garażową ona może spełniać wiele funkcji. Nie tylko na samochód.
  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 169 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2768 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >