drzwi stalowe czy drewniane

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 listopada 2011, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik iciesla napisał: No ja osobiście wybrałbym stalowe z obiciem drewnianym :P

Zgadzam się, drzwi stalowe, mogą również ładnie wyglądać...tzn wyglądają prawie jak drewniane;)pzdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2011, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o drzwi stalowe to polecam stronkę evolutiondoors.eu tam są całkiem tanie drzwi, fajnej jakości. Może wybór nie jest oszałamiający, ale zależy kto ma jakie wymagania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam stalowe z naświetlami firmy Vito Polska http://www.budnet.pl/forum/jakie_drzwi,t=4531 0,3.html#post_38053

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2012, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, jak stalowe, bo w całym domu mam drewniane i też jest dobrze;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2012, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem, czy zdecydowałabym się na drzwi stalowe, jakoś bardziej mnie przekonują drzwi drewniane. jakoś wydają mi się bardziej przytulne i ciepłe, co do firm, które moim zdaniem są godne uwagi to myślę, że warto wspomnieć o firmie Wimarol, moim zdaniem mają bardzo dobrej jakości drzwi, które są solidne i też bardzo fajnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2012, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o połączeniu drewna z aluminium? (Tzn. na płytę drewnianą położona jest okładzina z aluminium). Ostatnio takie mi zostały polecane, bo trochę się obawiam o pielęgnację drewnianych w moim domku (mocno schowany, blisko wilgoci)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż, jeśli się obawiasz konserwacji, jest to sensowny wybór - drzwi drewniane wymagają pielęgnacji, o którą narzekający na nie po prostu nie dbają. W dużym stopniu to kwestia wzornictwa. Drzwi metalowe często nie odbiegają zbytnio estetycznie, mogą imitować drewno - ale wiadomo, że to kwestia indywidualna.

Bardziej zwróć uwagę na współczynnik przenikania ciepła, tzn. czy przy takim połączeniu nie jest on wyższy od drzwi drewnianych. Ale sprawdzaj zawsze specyfikację - tutaj wpływ mają też przeszklenia etc.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja posiadam takie drzwi (Stolpaw). Meranti, dąb. Jestem z nich zadowolony. Mam taki sam domek jak Ty, „schowany”, przy lesie. Te drzwi dobrze się sprawdzają. Liczbę wzorów możesz samodzielnie sprawdzić na stronie - jest ich sporo. Parametrami nie odbiegają od drewnianych drzwi, a na zewnątrz płyta dobrze je chroni.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za odpowiedź, zastanawiam się nad nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2012, 23:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Delta INOX nowe modele drzwi nowoczesne polecane na lata. Drewno koszt 5000. a się rozeschnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 392

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >