drzwi stalowe czy drewniane

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2014, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myslicie o drzwiach tzw wysoki połysk ?
Podobaja mi sie jedne, ale zastanawiam sie jak to jest podczas uzytkowania czy sie sprawdzaja ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2014, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

To co ja sama mogę Wam polecić to sa takie drzwi http://www.platinumdesign.pl/
Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona i jesli jeszcze raz miałabym wybierać drzwi to własnie te.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2014, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałem zapytac Was co myslicie na temat drzwi przesuwnych ?
I czy takie drzwi sprawdzaja sie w kazdym wnętrzu ?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mówiąc o tym, że drzwi są wizytówką domu trzeba pamiętać, że drzwi stanowią całość z oknami, bramą itd. biorąc pod uwagę drzwi drewniane trzeba pamiętać, że wierzchnia ich warstwa to lakier a większość okien , bram, cysto podbitki dachowe są laminowane a to pozwala na dobranie wręcz identycznego koloru na tych kilku elementach nawet niezależnych producentów. Zdecydowanie będzie to łatwiejsze do dopasowania i będzie więcej dostępnych konfiguracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2014, 05:14

Zgadzam sie: good 0 bad

lakier zawsze można usunąć. ostatnio robiłem konserwację takich drzwi,poszło sprawnie i nawet niedrogo. wystarczył dobry środek chemiczny z www.rodozja.pl trochę pracy i drzwi posłużą jeszcze przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2014, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

do domu wolnostojącego zdecydowanie najlepiej sprawdzą się solidne drewniane drzwi,zresztą teraz na naszej stronie www.Oknobyt.pl znajdziecie szereg ciekawych promocji,warto tam zajrzeć

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez jestem za tym zeby wybierać dla swojego wnetrza najlepsze rzeczy i materiały. Tutaj nie powinnismy tak naprawde oszczedzac, bo jednak to wszystko ma nam słuzyć na długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2014, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jednak lepszym rozwiązaniem jest wybór drzwi drewnianych,które ładnie się prezentują a przy tym będą solidne i wytrwają przez lata.

www.Okucia-Drzwiowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2014, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi drewniane mają swój urok ale patrząc na ich cenę i parametry zdecydowanie lepiej kupić dobre drzwi stalowe niż tanie drzwi drewniane, które i tak są droższe niż porządne stalowe.
Jeśli ktoś nie ma ograniczeń cenowych to drewno, jeśli ktoś chce coś rozsądnego to zdecydowanie stal ale np. z ościeżnicą termo i solidnymi okuciami, takimi które będą na lata i do tego bezpieczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2014, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

my zdecydowaliśmy się na drewniane drzwi zewnętrzne,wykonane na zamówienie przez http://www.karmar.rzeszow.pl myślę,że mają tam duże pojęcie o stolarce,bo nasze nowe drzwi są solidne i bardzo starannie wykonane.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >