dywan do pokoju dziecięcego

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

19 kwietnia 2018, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywan na pewno będzie dobrą opcją. Dzieci spędzają sporo czasu na podłodze więc myślę, że taki dywan przyda się, aby chronić je przed zimnem. Rzuć okiem na propozycje dostępne na stronie https://sklep24.dywanywitek.pl/. Jestem pewna, że coś uda Ci się wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2018, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, u mnie generalnie jest tak samo. Mam 2 dzieci i często spędzają wolny czas na podłodze, gdzie na przykład układają klocki lub bawią się ciuchcią. U nas także jest sporo tych dywanów, ponieważ spełniają one rozmaite aspekty. Dzieci na przykład nie odczuwają aż takiego zimna od podłogi, ponieważ w tym aspekcie dywany spełnia w pewnym stopniu funkcję grzewczą. Poza tym nie ma możliwości, że na przykład skaleczą się od podłogi itp. No i dywany są także miłe w dotyku, zapewniają komfort i moim zdaniem także poczucie bezpieczeństwa pociechom

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2018, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Z racji tego, że moje dzieci bawią się na powierzchni całego pokoju to zdecydowałam się na wykładzinę dywanową http://www.sagar.com.pl/wykladziny-dywanowe.h tml . Mają cieplutko w stópki, a ja wystarczy że przelecę tylko odkurzaczem i jest czysto (są łatwe w czyszczeniu)

Ten post był edytowany przez green6 dnia: 18 maja 2018, 19:32
Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu tez jest w pokojach dzieci wykładzina dywanowa .... nie ma problemu z jej czyszczeniem bo mam w domu odkurzacz rzemyslowy który taka wykladzinkę wyczyści do cna.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2018, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest pełno dywanów bawelnianych, łatwo się je pierze, nie alergizują, ogolnie spoko moim zdaniem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2018, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o dywany dla dzieci, to polecam Ci zajrzeć na Kidstown.pl - mają naprawdę duży wybór :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2018, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Akurat jeżeli chodzi o dywan do pokoju dziecka, to moim zdaniem ciekawy pomysł, aczkolwiek może lepiej sprawdzi się wykładzina dywanowa? Miękka, ciepła i można wybrać ciekawy wzór :)


www.MontazWykladzin24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2019, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w domu nie ma dywanów ponieważ mamy ogrzewanie podłogowe-dywany zatrzymywałyby ciepło i zbierały masę kurzu, a tego chcieliśmy uniknąć. Jak dzieci bawiły się na podłodze to rozkładaliśmy matę i po sprawie. Większy problem sprawiło nam wybranie odpowiednich mebli. Meble dla dzieci są śliczne, ale też nie chceiliśmy kupować typowo dziecięcych, żeby ich zaraz nie wymieniać na bardziej młodzieżowe. DLatego postawiliśmy na klasykę i służą nam już 3 rok

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2019, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej z małym włosiem, prosto się odkurza

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 91 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • spin city Liczba postów: 1 Grupa: Domy szereg... Cześć przyjaciele, chcę wam opowiedzieć o bardzo fajnym polskim kasynie, na które się natknąłem, jako ktoś, kto uwielbia grać w podróży, z przyjemnością dowiedz...
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 149

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >